Valmieras Ziņas

Valmierā atzīmēs Starptautisko ģimenes dienu

Sestdien, 17.maijā ar dažādiem ģimenēm veltītiem pasākumiem Valmierā atzīmēs Starptautisko ģimenes dienu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Melece.

Pēc viņas teiktā, no plkst.11 līdz 14 laukumā starp tirdzniecības centru “Valleta” un Valmieras Kultūras centru vecāki un vecvecāki kopā ar saviem bērniem varēs piedalīties dažādās vides izglītības un dabu izzinošās spēlēs.

Spēļu laukumu ar unikālām un pašu gatavotām spēlēm būs sagatavojuši SIA “ZAAO” (ZAAO) pārstāvji, Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) speciālisti, kā arī Valmieras skolas, kas ar savām spēlēm piedalījušās Latvijas vides izziņas spēļu konkursā “Iepazīsti vidi!”, pastāstīja K.Melece.

ZAAO ģimenēm piedāvās izmēģināt galda spēļu konkursa interesantākās spēles, kas veidotas no izlietoto preču iepakojuma, tostarp gan izklaidējošas, viegli un ātri izspēlējamas spēles, gan spēles, kas prasa erudīciju un zināšanas par videi draudzīgu rīcību. Savukārt DAP spēles ģimenēm ļaus labāk iepazīt Latvijas aizsargājamās dabas teritorijas un dabu pilsētvidē. Tā būs iespēja uzzināt daudz ko jaunu par Dabas izglītības centriem Latvijā.

Tāpat ikvienam būs iespēja piedalīties Valmieras pilsētas dabas spēles veidošanā. Savukārt spēļu pārtraukumos bērni kopā ar vecākiem varēs uzzīmēt savu ģimeni visiemīļotākajā pilsētas vietā.

Apvienoto Nāciju Organizācija Starptautisko ģimenes dienu sāka atzīmēt jau pirms 20 gadiem. Ik gadu otrajā maija svētdienā iedzīvotāji tiek aicināti atkārtoti apzināties, ka ģimene ir nozīmīga vērtība mūsu ikdienā un mūsu tuvajiem dažkārt ir nepieciešama uzmanība. Pēc K.Meleces teiktā, starptautiskā ģimenes diena Latvijā tiek svinēta kopš 2008.gada.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri