Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

Pēc veiksmīgi aizvadītiem trim šoviem pavasara sezonā un apmeklētāju atsaucības, šova organizatori nolēmuši uzrīkot vēl divus šovus arī rudens sezonā – 23. oktobrī un 13. novembrī.

Šova laikā, Valmieras Koncertzālē, brīvā un pozitīvā gaisotnē iespējams satikt enerģiskus, spilgtus, interesantus, sabiedrībā zināmus un reizēm ne tik ļoti zināmus, bet vēl joprojām interesantus cilvēkus.

Šova viesi dalās ar stāstiem, pieredzi, piedzīvoto, situācijām, savām aktualitātēm, kā arī tiek iesaistīti kādā uzdevumā turpat uz skatuves.

Iepriekšējos šovos kā viesi piedalījās Baiba – Sipeniece Gavare, Modris Kokins, Jolanta Dukure, Imants Strads, Rolands Melbārdis, Arturs Gruzdiņš un grupa Pacific K.

Šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti ir gatavi paziņot arī nākamā šova viesus 23. oktobrī. Tā ir pati elegance un asprātību bagātā dāma Sanda Dejus, kura darbojas Spiediens improvizācijas teātrī, ir pasākumu vadītāja un vada rīta raidījumu TIKTIKTIK Radio SWH, kopā ar Kasparu Breidaku.

Kā otrs viesis būs Latvijas leģendārākais HipHop žanra mākslinieks Ozols. Noskaidrosim, kas īsti notiks 23.11 Rīgā? Cik atbildīgi ir būt vienam no HipHop tēviem Latvijā un citas lietas.

Biļetes pieejamas https://www.bezrindas.lv/…/nobriedis-vakars-ar-jani-r…/7004/

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri