Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

Pēc veiksmīgi aizvadītiem trim šoviem pavasara sezonā un apmeklētāju atsaucības, šova organizatori nolēmuši uzrīkot vēl divus šovus arī rudens sezonā – 23. oktobrī un 13. novembrī.

Šova laikā, Valmieras Koncertzālē, brīvā un pozitīvā gaisotnē iespējams satikt enerģiskus, spilgtus, interesantus, sabiedrībā zināmus un reizēm ne tik ļoti zināmus, bet vēl joprojām interesantus cilvēkus.

Šova viesi dalās ar stāstiem, pieredzi, piedzīvoto, situācijām, savām aktualitātēm, kā arī tiek iesaistīti kādā uzdevumā turpat uz skatuves.

Iepriekšējos šovos kā viesi piedalījās Baiba – Sipeniece Gavare, Modris Kokins, Jolanta Dukure, Imants Strads, Rolands Melbārdis, Arturs Gruzdiņš un grupa Pacific K.

Šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti ir gatavi paziņot arī nākamā šova viesus 23. oktobrī. Tā ir pati elegance un asprātību bagātā dāma Sanda Dejus, kura darbojas Spiediens improvizācijas teātrī, ir pasākumu vadītāja un vada rīta raidījumu TIKTIKTIK Radio SWH, kopā ar Kasparu Breidaku.

Kā otrs viesis būs Latvijas leģendārākais HipHop žanra mākslinieks Ozols. Noskaidrosim, kas īsti notiks 23.11 Rīgā? Cik atbildīgi ir būt vienam no HipHop tēviem Latvijā un citas lietas.

Biļetes pieejamas https://www.bezrindas.lv/…/nobriedis-vakars-ar-jani-r…/7004/

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksaskaravīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani uz Zemessardzes 22.kājnieku bataljonu – 25447883, 28671227, vai ierodies vienībā - Valmierā, Cēsu ielā 54 (līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu un izglītības dokumentus). Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, "Kaugurmuiža" Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 10 Aktuāla līdz: 2021-04-08 Kontaktpersona: Zvani uz tālr. 25447883, 28671227, vai ierodies Valmierā, Cēsu 54 (līdzi ņemot dok.)

Mūsu partneri