Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

Pēc veiksmīgi aizvadītiem trim šoviem pavasara sezonā un apmeklētāju atsaucības, šova organizatori nolēmuši uzrīkot vēl divus šovus arī rudens sezonā – 23. oktobrī un 13. novembrī.

Šova laikā, Valmieras Koncertzālē, brīvā un pozitīvā gaisotnē iespējams satikt enerģiskus, spilgtus, interesantus, sabiedrībā zināmus un reizēm ne tik ļoti zināmus, bet vēl joprojām interesantus cilvēkus.

Šova viesi dalās ar stāstiem, pieredzi, piedzīvoto, situācijām, savām aktualitātēm, kā arī tiek iesaistīti kādā uzdevumā turpat uz skatuves.

Iepriekšējos šovos kā viesi piedalījās Baiba – Sipeniece Gavare, Modris Kokins, Jolanta Dukure, Imants Strads, Rolands Melbārdis, Arturs Gruzdiņš un grupa Pacific K.

Šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti ir gatavi paziņot arī nākamā šova viesus 23. oktobrī. Tā ir pati elegance un asprātību bagātā dāma Sanda Dejus, kura darbojas Spiediens improvizācijas teātrī, ir pasākumu vadītāja un vada rīta raidījumu TIKTIKTIK Radio SWH, kopā ar Kasparu Breidaku.

Kā otrs viesis būs Latvijas leģendārākais HipHop žanra mākslinieks Ozols. Noskaidrosim, kas īsti notiks 23.11 Rīgā? Cik atbildīgi ir būt vienam no HipHop tēviem Latvijā un citas lietas.

Biļetes pieejamas https://www.bezrindas.lv/…/nobriedis-vakars-ar-jani-r…/7004/

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats VALMIERĀ aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Mēs Jums uzticēsim: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu (budžetu bērnu ikdienas vajadzību nodrošināšana organizācija) un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Ģimenes palīga (auklītes) atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri