Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

Pēc veiksmīgi aizvadītiem trim šoviem pavasara sezonā un apmeklētāju atsaucības, šova organizatori nolēmuši uzrīkot vēl divus šovus arī rudens sezonā – 23. oktobrī un 13. novembrī.

Šova laikā, Valmieras Koncertzālē, brīvā un pozitīvā gaisotnē iespējams satikt enerģiskus, spilgtus, interesantus, sabiedrībā zināmus un reizēm ne tik ļoti zināmus, bet vēl joprojām interesantus cilvēkus.

Šova viesi dalās ar stāstiem, pieredzi, piedzīvoto, situācijām, savām aktualitātēm, kā arī tiek iesaistīti kādā uzdevumā turpat uz skatuves.

Iepriekšējos šovos kā viesi piedalījās Baiba – Sipeniece Gavare, Modris Kokins, Jolanta Dukure, Imants Strads, Rolands Melbārdis, Arturs Gruzdiņš un grupa Pacific K.

Šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti ir gatavi paziņot arī nākamā šova viesus 23. oktobrī. Tā ir pati elegance un asprātību bagātā dāma Sanda Dejus, kura darbojas Spiediens improvizācijas teātrī, ir pasākumu vadītāja un vada rīta raidījumu TIKTIKTIK Radio SWH, kopā ar Kasparu Breidaku.

Kā otrs viesis būs Latvijas leģendārākais HipHop žanra mākslinieks Ozols. Noskaidrosim, kas īsti notiks 23.11 Rīgā? Cik atbildīgi ir būt vienam no HipHop tēviem Latvijā un citas lietas.

Biļetes pieejamas https://www.bezrindas.lv/…/nobriedis-vakars-ar-jani-r…/7004/

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: Vadīt un apkalpot traktora tehniku; Uzturēt traktoru un iekārtas tehniskajā kārtībā; Veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Koku izzāģēšana , celmu frēzēšana Zāles pļaušana ar rokas un mehanizētiem instrumentiem. Prasības: Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; Pieredze traktora tehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā; Traktora tehnikas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu Sociālās garantijas atalgojums-pastāvīgā stundas tarifa likme no EUR 4,75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% Pieteikties līdz 2020.gada 7.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 26568960.

Mūsu partneri