Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

Pēc veiksmīgi aizvadītiem trim šoviem pavasara sezonā un apmeklētāju atsaucības, šova organizatori nolēmuši uzrīkot vēl divus šovus arī rudens sezonā – 23. oktobrī un 13. novembrī.

Šova laikā, Valmieras Koncertzālē, brīvā un pozitīvā gaisotnē iespējams satikt enerģiskus, spilgtus, interesantus, sabiedrībā zināmus un reizēm ne tik ļoti zināmus, bet vēl joprojām interesantus cilvēkus.

Šova viesi dalās ar stāstiem, pieredzi, piedzīvoto, situācijām, savām aktualitātēm, kā arī tiek iesaistīti kādā uzdevumā turpat uz skatuves.

Iepriekšējos šovos kā viesi piedalījās Baiba – Sipeniece Gavare, Modris Kokins, Jolanta Dukure, Imants Strads, Rolands Melbārdis, Arturs Gruzdiņš un grupa Pacific K.

Šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti ir gatavi paziņot arī nākamā šova viesus 23. oktobrī. Tā ir pati elegance un asprātību bagātā dāma Sanda Dejus, kura darbojas Spiediens improvizācijas teātrī, ir pasākumu vadītāja un vada rīta raidījumu TIKTIKTIK Radio SWH, kopā ar Kasparu Breidaku.

Kā otrs viesis būs Latvijas leģendārākais HipHop žanra mākslinieks Ozols. Noskaidrosim, kas īsti notiks 23.11 Rīgā? Cik atbildīgi ir būt vienam no HipHop tēviem Latvijā un citas lietas.

Biļetes pieejamas https://www.bezrindas.lv/…/nobriedis-vakars-ar-jani-r…/7004/

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri