“Valmiera” ar trešo uzvaru pēc kārtas panāk līderus

Vienīgajā šovakar notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē FBK “Valmiera” Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma Stalbes “Pārgauju”. Ļoti spraigā un rezultatīvā cīņā trešo uzvaru pēc kārtas guva valmierieši, kas bija pārāki ar 10:9 un turnīra tabulā pakāpās uz 3. vietu. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Mārtiņš Broks.

“Valmiera”, kas līdzšinējās četrās spēlēs bija piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, šovakar krustoja nūjas ar Stalbes SK “Pārgauja”, kas tikpat mačos guvusi tikai vienu uzvaru. Vadības grožus jau pašā spēles sākumā savās rokās ņēma valmierieši, kas pirmo 13 minūšu laikā pēc Pāvela Semjonova, Ričarda Eglīša un Mārtiņa Broka precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. 14.minūtē pirmos vārtus viesu labā guva Olafs Zvīnis (3:1), divu vārtu handikaps laukuma saimniekiem bija arī pirms pirmā pārtraukuma – 4:2. Otrās trešdaļas laikā Valmieras florbolisti panāca jau 8:4. Trešajā periodā stalbieši izmisīgi cīnījās līdz pat mača pēdējai sekundei, tomēr neko vairāk kā samazināt pretinieku pārsvaru līdz minimumam nespēja. “Valmiera” uzvarēja ar 10:9, svinot jau trešo panākumu pēc kārtas.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Mārtiņš Broks. Pa trim punktiem sakrāja Gatis Liepiņš, Pāvels Semjonovs un Ričards Eglītis, 2 (1+1) punkti Ralfam Matīsam Balodim, bet labākā spēlētāja balvu saņēma divu vārtu autors Matīss Salmiņš. Par labāko Stalbes komandā atzina Gvido Laugu, kurš ar 6 (2+4) punktiem bija rezultatīvākais. Ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Lauris Ābols, bet Artūra Jurševska kontā divi goli. Pēc šī panākuma “Valmiera” ar 12 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz trešo pozīciju. “Pārgaujai” joprojām četri punkti un tikai 9.vieta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv