Valmierā aizvadīts Latvijas III Olimpiādes hokeja turnīrs – triumfē Rīgas komandas

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 5. līdz 8. martam Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Latvijas III Olimpiādes hokeja turnīrs, kurā medaļas sadalīja sešas vīriešu un divas sieviešu komandas. Pie zelta medaļām tika Rīgas komandas, bet mājinieki valmierieši palika sestajā vietā.

Vīriešu turnīrā piedalījās sešas komandas, pārstāvot Valmieru, Rīgu, Liepāju, Jūrmalu, Tukuma novadu un Ogres novadu. Apakšgrupu kārtā komandas aizvadīja divas spēlēs.

Apakšgrupu turnīrā Valmieras hokejisti pirmajā spēlē tikās ar turnīra favorītiem Rīgu. Spēles pirmās 20 minūtes valmierieši noturēja savus vārtus neieņemtus. Pēc ripas pirmās pabūšanas valmierieša vārtsarga Toma Konrāda sargātajā cietoksnī, vidzemnieki spēles vidū izlīdzināja rezultātu pēc Kristapa Namiķa vārtu guvuma. Tomēr otrajā trešdaļā Rīgas komanda salauza spēli un valmieriešiem nācās piedzīvot zaudējumu ar 1:6.

Otrajā grupas spēlē valmierieši tikās ar Tukuma novada hokejistiem. Mača sākumā Olafs Aploks izvirzīja vadībā Valmieras komandu, bet bet noslēdzoties pirmajai trešdaļai vidzemnieki atradās iedzinējos. Otrajā periodā Oskars Ancītis izlīdzināja mača rezultātu, kurš noturējās neizšķirts (2:2) visu periodu. Trešajā trešdaļā tukumnieki sameta Toma Konrāda sargātajos vārtos trīs ripas. Līdz ar to Valmiera piekāpās ar rezultātu 2:5.

3.Jūrmala2023-100

Pēc grupu turnīra kļuva skaidrs, ka par zelta medaļām cīnīsies Rīgas un Liepājas komandas, bet par bronzu sacentīsies Tukuma un Ogres novadu vienības. Savukārt valmierieši cīnījās par piekto vietu ar Jūrmalas komandu.

Valmieras komandai mačā pret Jūrmalu vārtos stājās Dāvis Dakša. Pirmā perioda vidū vārtus guva Gatis Kravalis, bet trešdaļas noslēgumā jūrmalnieki izlīdzināja rezultātu. Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Valmieriešu labā izcēlās Kristaps Namiķis un Olafs Aploks. Noslēdzošajā trešdaļā jūrmalnieki izvirzījās vadībā, bet Kristaps Namiķis izlīdzināja rezultātu. Tomēr raidot piekto ripu Dāvja Dakšas vārtos jūrmalnieki nostādīja Valmieru iedzinējos ar 4:5. Dakšu vārtos nomainīja Toms Konrāds, kuru pretiniekiem atlikušajās deviņās minūtēs neizdevās pārspēt, bet arī Valmiera neguva vārtus, līdz ar to nācās piedzīvot zaudējumu ar 4:5.

Spēlē par trešo vietu Ogres novads ar 6:1 pārliecinoši apspēlēja Tukuma novada komandu, izcīnot bronzas medaļas. Savukārt Latvijas III Ziemas Olimpiādes finālā risinājās saspringta cīņa par uzvaru. Mača sākumā veiksmīgāka bija Liepājas komanda, bet spēles otrajā pusē Rīgai izdevās pārņemt vadību un izcīnīt uzvaru ar 5:3, kļūstot par zelta medaļu ieguvējiem.

Rīga-Liepāja5:3

Sieviešu turnīrā uzvarētājas tika noskaidrotas divu spēļu summā, kur Rīgas komanda sagrāva Tukuma novadu ar rezultātu 32:2 abu spēļu summā.

Tukuma novads-Rīga1:14
Rīga-Tukuma novads18:1

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31