Valmieras Ziņas

Valmierā aicina pieteikties programmā “Atrodi savu sporta veidu”

28.septembrī sāksies programmas “Atrodi savu sporta veidu” ceturtā sezona Latvijā un otrā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Tā ir iespēja bērniem no septiņu gadu vecuma izmēģināt dažādus sporta veidus profesionāļu vadībā, lai atrastu sev piemērotāko.

Lai pieteiktos programmai “Atrodi savu sporta veidu”, vecāki aicināti aizpildīt pieteikumu līdz 22.septembrim šeit.

Valmierā pieteikumi gaidīti šādos sporta veidos: badmintons, basketbols, BMX, cīņas sports, florbols, futbols, hokejs, orientēšanās, vieglatlētika, volejbols, kā arī beisbols.

Programma guvusi ievērību ne tikai Latvijā, bet arī ārpus robežām, jo šogad tai ir pievienojies Goda treneris no Austrālijas (basketbols) Andrejs Lemanis: “Ticu, ka programma drīz būs pieejama visā Latvijā, lai visiem bērniem būtu dota iespēja, ko sniedz šī programma.”

Programma tiek nodrošināta Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, tuvākajā laikā Jēkabpilī un drīzumā Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī un Ogrē.

Attīstība notiek ik gadu ar treneru un pedagogu iniciatīvām, ar pašvaldību, bērnu un vecāku līdzdalību. Arī sporta ārsts no ASV Kārlis Ullis šogad piedalīsies, konsultējot bērnu vecākus par pareizu uzturu.

Jaunums šajā gadā bija pirmā tiešsaistes konference ”Talants. Kā to atrast un attīstīt?” Latvijas treneriem, vecākiem un citiem interesentiem. Tāpat jaunums šajā gadā būs testēšana, ko izstrādājis fizioterapeits, vispārējās fiziskās sagatavotības treneris, Mg.paed. Normunds Vārpa. Ar tās palīdzību varēs ātri noteikt kvalitatīvos un kvantitatīvos rādītājus bērniem.

Par programmu:

  • Programma “Atrodi savu sporta veidu”, vadoties pēc treneru un pedagogu iniciatīvas, radīta 2017.gadā ar mērķi bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem rast interesi par sportu kopumā un iespēju nodarboties, izmēģināt dažādus sporta veidus un atrast sev piemērotāko
  • Ietver vairāk nekā 10 sporta veidus
  • Katra nodarbība notiek citā sporta veidā
  • Par bērna labsajūtu rūpējas atbalsta personāls
  • Nodarbības vada attiecīgā sporta veida treneri
  • Programmas ilgums – viens mācību gads
  • Absolvējot programmu, bērni saņem apliecinājumu par piemērotāko sporta veidu

Kā pēc pirmā mācību gada noslēguma sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis: ”Ne katram ir jākļūst par profesionālu sportistu vai olimpieti, taču ir labi izvirzīt mērķus un tiekties uz tiem! Galvenais, lai mūsdienu tehnoloģiju laikmetā cilvēks neaizmirstu par savu ķermeņa fizisko attīstību,” uzrunā teica ministrs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri