Valmieras Ziņas

Vakar Valmierā ugunsdzēsēji novērsuši automašīnas aizdegšanos

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 23.septembra plkst. 6.30 līdz 24. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – visus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 16.59 tika saņemts izsaukums uz K.Baumaņa ielu Valmierā, kur deg vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka automašīnai bojāta degvielas sistēma, kā rezultātā tā nokļūst uz sakarsuša dzinēja, veidojot tvaiku. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru, kā arī, izmantojot absorbentu, savāca izlijušo degvielu. Plkst. 17.18 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Šorīt ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Alūksnes novada Ilzenes pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 35 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri