Valmieras Ziņas

Vakar Stacijas un Brenguļu ielas krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 155 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem divas cietušas personas. Ceļu satiksmes jomā pieņemts 41 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 9 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

11. februārī pulksten 9:39 Valmierā, Stacijas un Brenguļu ielas krustojumā notika vīrieša vadītās automašīnas “Nissan” un vīrieša vadītās automašīnas “Škoda” sadursme. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā fiziski cietušo nav, bojātas automašīnas. Policijā sākts administratīvais process.

11. februārī pulksten 22:20 Cēsu novadā, Cēsīs, Palasta un Gaujas ielu krustojumā, pēc sākotnējās informācijas, notika divu automašīnu sadursme. Negadījumā iesaistīta automašīna “BMW” un “Audi”. Negadījuma rezultātā cieta viena persona, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Mūsu partneri