Valmieras Ziņas

Vaidavas pagastā degusi saimniecības ēka

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8.aprīļa plkst. 6.30 līdz 9.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Plkst. 23.34 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka 35 m2 platībā. Plkst. 01.03 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 14.45 tika saņemts izsaukums uz Rubenes ielu Valmierā, kur dega siltumnīca 8 m2 platībā. Plkst. 15.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 16.22 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbeni, kur no dzīvojamās mājas bija redzami dūmi un degšana ar atklātu liesmu. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg ēkas pirmā stāva dzīvoklis. Izmantojot glābšanas maskas, ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas otrā stāva izglāba četrus cilvēkus, no kuriem divi bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem bija evakuējušies četri cilvēki. Plkst. 17.43 ugunsgrēks tika likvidēts, un tā degšanas platība bija 15 m2.

Plkst. 15.20 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Alūksnes novada Mārkalnes pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka 50 m2 platībā. Plkst. 17.53 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 00.24 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Apes novada Apes pagastā, kur dega siena ruļļi 30 m2 platībā. Plkst. 03.09 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 1.16 turpat Apes novada Apes pagastā jau citviet arī dega siena ruļļi 10 m2 platībā. Plkst. 2.50 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vidzemē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Raiņa ielā Valkā, kur dega sadzīves atkritumi un koka sēta 18 m2 lielā platībā, kā arī Uzvaras ielā Alūksnē, kur kādas mājas dūmvadā dega sodrēji.

Vidzemē aizvadītajā diennaktī dzēsti divi kūlas ugunsgrēki – Pārgaujas novada Stalbes pagastā kūla dega 102 m2 platībā un Apes novada Trapenes pagastā kūla dega 100 m2 platībā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri