Valmieras Ziņas

Vaidavas pagastā degusi dzīvojamās mājas virtuve

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.marta plkst. 6.30 līdz 20.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un  četrus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 19.03 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega virtuve 10m2 platībā, kur bez uzraudzības uz plīts bija atstāts katls. Plkst. 20.16. ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē, kādas mājas dūmvadā Limbažu novada Skultes pagastā dega sodrēji. Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība vakar bija nepieciešama arī Varakļānu novada Varakļānu pagastā, kur uz autoceļa bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja vienu cietušo un nodeva to Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika atvienoti automašīnu akumulatori, kā arī veikti ceļa sakārtošanas darbi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri