Valmieras Ziņas

Vai zini, kāds ir Latvijas iedzīvotāju iecienītākais interneta veikals?

Gandrīz ikviens Latvijas interneta lietotājs vismaz vienu reizi ir pasūtījis preces tiešsaistē. Situācijā, kad iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ierastu lietu, īpaši svarīgi ir zināt, kurš interneta veikals patiešām ievēro patērētāju tiesības un nodrošina nevainojamu preču kvalitāti. E-komercijas līderis Latvijā ir interneta veikals 1a.lv – ik mēnesi tas piegādā vidēji 150 000 pasūtījumus visā Baltijā. Kāpēc tieši 1a.lv ir kļuvis par iecienītāko interneta veikalu? Noskaidro to šajā rakstā un uzzini, kādas priekšrocības bauda 1a.lv pastāvīgie klienti!

Viss, kas nepieciešams ikdienā & īpašos brīžos

Pašlaik 1a.lv ir lielākais interneta veikals Latvijā, kura trumpis ir milzīgs preču klāsts. 1a.lv mājaslapas apmeklējums aizvieto gājienu uz lielu tirdzniecības centru, aiztaupa laiku un sniedz iespēju pasūtīt vienuviet visdažādākās preces.

1a.lv preču klāstā atradīsi:

 • elektroniku un sadzīves tehniku;
 • preces mājas un dārza labiekārtošanai;
 • kosmētiku un smaržas sievietēm un vīriešiem;
 • preces bērniem un rotaļlietas;
 • auto preces;
 • sporta aksesuārus un aktīvās atpūtas piederumus u.c.

Lai Tev būtu vieglāk orientēties plašajā interneta veikala preču klāstā, iemet aci 1a.lv blogā – tur atradīsi gan noderīgus iepirkšanās padomus, gan jaunāko preču aprakstus.

1a.lv interneta veikals rūpējas par klientu ērtumu, tāpēc nodrošina ne tikai plašu piedāvājumu, bet arī atraktīvas cenas. Lasi vairāk par 1a.lv priekšrocībām raksta turpinājumā!

Kvalitātes & cenas līdzsvars

Foto: Shutterstock.com

Labākie zīmoli pāris klikšķu attālumā

Ikvienam cilvēkam ir savi iemesli izvēlēties iepirkšanos internetā – viens vēlas ietaupīt laiku, cits nevar atrast vajadzīgās preces lokālā veikalā, taču visiem pircējiem ir viena kopīga vēlme – iegādāties kvalitatīvas preces. 1a.lv piepilda šo vēlmi – tas ir ne tikai liels interneta veikals, bet arī daudzu pazīstamu zīmolu partneris un oficiālais izplātītājs Latvijā. 1a.lv ir ieguvis dažādus apbalvojumus no tādiem ražotājiem kā:

 • Intel;
 • Lenovo;
 • Philips;
 • L’Oreal u.c.

Saņemt atzinības un balvas ir patīkami, taču kādu labumu no tā iegūst klients? Pateicoties ciešai sadarbībai ar zīmoliem, 1a.lv klienti vienmēr saņem kvalitatīvas preces ar ražotāja garantiju. Bet, ja tomēr preču partijā ir ielavījies brāķis, Tu vari atgriezt pirkumu un saņemt atpakaļ 100% no tā cenas. Tāpat Tu vari izmantot ražotāja garantijas pakalpojumus, nododot preci oficiālajā garantijas servisā. Iepērkoties 1a.lv, Tavas pircēja tiesības tiek aizsargātas saskaņā ar Latvijas likumdošanu, bet sensitīvo privāto informāciju aizsargā īpašais interneta protokols, kas neļauj trešajām pusēm pārtvert klienta datus.

Arī tie cilvēki, kuriem patīk izmēģināt jaunu un mazāk pazīstamu ražotāju produkciju, atradīs 1a.lv sev saistošus piedāvājumus, jo preču klāsts tiek nemitīgi paplašināts. Interneta veikalā vari pasūtīt arī tādu ražotāju preces, kas pagaidām nav pārstāvēti lielveikalos, turklāt interesanti un noderīgi produkti ir pieejami par draudzīgām cenām.

1a.lv ir interneta veikals ne tikai dažādām gaumēm, bet arī dažādām finanšu iespējām. Uzzini tālāk, kā tas tiek panākts!

Ar 1a.lv ietaupīt ir vieglāk

Foto: Pixabay.com

1a.lv īsteno klientiem draudzīgu cenu politiku, kuras pamatā ir:

 • regulāras akcijas un īpašie piedāvājumi: Melnā piektdiena, Ziemassvētku un Lieldienu akcijas, bezmaksas piegāde u.tml;
 • ik nedēļas atlaižu kodi atsevišķām produktu kategorijām;
 • līzinga iespēja. Ja Tev ir pietiekami ikmēneša ienākumi, vari noformēt pirkumu kredītā ar atmaksas termiņu no 12 līdz 60 mēnešiem.

Lai pirmais uzzinātu par izdevīgiem piedāvājumiem un paspētu pasūtīt vajadzīgās preces par pazeminātām cenām, pieraksties 1a.lv jaunumu vēstulei! Bet, ja Tu vēl šaubies, vai 1a.lv patiešām ir uzmanības vērts interneta veikals, turpini lasīt un iepazīsties ar papildu priekšrocībām!

Parocīga pirkumu piegāde un apmaksa

Labs interneta veikals nodrošina tiešsaistē kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi, sniedzot saviem klientiem augstākā līmeņa servisu. Tajā ietilpst ne tikai nevainojama preču kvalitāte, bet arī ērta pasūtīšanas kārtība un iespējas pielāgot pirkuma apmaksu un piegādi savām vēlmēm. 1a.lv Tu vari norēķināties par pirkumiem:

 • preces saņemšanas brīdī, skaidrā naudā vai ar bankas karti;
 • internetbankā;
 • ar bankas pārskaitījumu.

Vēl plašākas ir pasūtījumu piegādes opcijas. Kopumā 1a.lv piedāvā 8 piegādes veidus:

 • klientu apkalpošanas centros Mūkusala un Uriekste;
 • uz klienta norādīto adresi visā Latvijas teritorijā;
 • uz izņemšanas punktiem: DPD, Omniva, Circle K un Pasta stacija izņemšanas punktiem, Latvijas Pasts nodaļām.

97% pasūtījumu tiek piegādāti savlaicīgi, tāpēc vari droši izmantot 1a.lv, lai pasūtītu dāvanu, ko turklāt var piegādāt tieši uz dāvanas saņēmēja mājām. Bet, lai izvēlētos īsto dāvanu mammai, draugam vai partnerim, izmanto 1a.lv ieteikumus, kas atrodami gan preču sadaļu aprakstos, gan veikala blogā.

Ar 1a.lv Tu vienmēr zināsi, kur pasūtīt gan dāvanas, gan ikdienā nepieciešamās preces – ienāc veikala mājaslapā un uzzini, kādi interesanti piedāvājumi ir spēkā šobrīd!

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri