Valmieras Ziņas

Vai mākslīgais intelekts maina SEO pasauli?

Lasīšanas laiks: 2 min

Mākslīgais intelekts ir līdz nepazīšanai izmainījis daudzas nozares, un viena no tām ir digitālais mārketings, konkrētāk SEO. SEO, kas nodrošina vietnes parādīšanu meklētājprogrammas rezultātu augšgalā, joprojām ir aktuāls. Kā arī SEO pakalpojumi plaši pieprasīti, tomēr arī šīs nozares specifika mainās līdz ar mākslīgā intelekta jeb AI attīstību. Tāpēc, lai palīdzētu Tev padziļinātāka izprast AI ietekmi uz SEO, esam apkopojuši svarīgāko, kas Tev jāzina.

Mākslīgā intelekta uzlabota datu analīze

Tradicionāli SEO bija balstīts uz datu analīzi, bet ar mākslīgāk intelekta attīstību šī analīze ir kļuvusi daudz padziļinātāka un plašāka. Mākslīgais intelekts var analizēt milzīgu datu apjomu daudz ātrāk u nekā cilvēks, atklājot likumsakarības, kas cilvēkam var paskriet garām neapbruņotai cilvēka acij. Veidojot modeļus, tendences un saiknes starp dažādiem datiem, mākslīgais intelekts ļauj uzņēmumiem labāk izprast to, kā cilvēki meklē informāciju tiešsaistē, un pielāgot savu SEO stratēģiju rīcības modeļiem.

Ātrāka satura izveide

Mākslīgais intelekts ļauj radīt lielu satura apjomu īsā laikā, pielāgojot to nepieciešamajiem parametriem. Tomēr, pilnībā mākslīgā intelekta veidots saturs nenesīs iecerētos rezultātus, ko var nodrošināt cilvēka veidots SEO pielāgots saturs. Tā vietā, lai ļautu AI ģenerēt kaudzi satura, izmanto to ideju ģenerēšanai. Bloga tēmas, postu pieturas punkti un jaunas idejas, to visu var ģenerēt mākslīgā intelekta rīks.

Atslēgvārdu izpēte

Vēl viens lielisks veids kā izmantot mākslīgā intelekta priekšrocības, darbojoties ar SEO ir atslēgvārdu izpēte. Tādi mākslīgā intelekta rīki, kas palīdz izprast tēmas, atlasīt atslēgvārdus, noteikt aktuālās tēmas, būs lieliski palīgi tieši šajā SEO procesa daļā. Tomēr, atceries, ne vienmēr atslēgvārdu izpēti pilnībā var uzticēt mākslīgajam intelektam, cilvēka subjektīvais piegājiens var palīdzēt sasniegt labus rezultātus.

Lai gan mākslīgais intelekts ir lielisks palīglīdzeklis kā satura veidošanā, tā SEO. Tomēr SEO pakalpojumi joprojām ir un būs aktuāli, jo diemžēl vai par laimi cilvēka pieskāriens nodrošinās vislabākos rezultātus. Tāpēc, ja arī Tu meklē  profesionālu pieeju un spēju sabalansēt mākslīgā intelekta priekšrocības un profesionāļu pieredzi, ieskaties SEO Aģentūras plašajā SEO pakalpojumu klāstā. Pie mums atradīsi gan iekšējā, gan ārējā SEO risinājumus, profesionāļu viedokli un ieteikumus, kā uzlabot tavas mājaslapas rezultātus, lai sasniegtu visplašāko mērķauditoriju savam uzņēmumam.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri