Valmieras Ziņas

Vai mākslīgais intelekts maina SEO pasauli?

Lasīšanas laiks: 2 min

Mākslīgais intelekts ir līdz nepazīšanai izmainījis daudzas nozares, un viena no tām ir digitālais mārketings, konkrētāk SEO. SEO, kas nodrošina vietnes parādīšanu meklētājprogrammas rezultātu augšgalā, joprojām ir aktuāls. Kā arī SEO pakalpojumi plaši pieprasīti, tomēr arī šīs nozares specifika mainās līdz ar mākslīgā intelekta jeb AI attīstību. Tāpēc, lai palīdzētu Tev padziļinātāka izprast AI ietekmi uz SEO, esam apkopojuši svarīgāko, kas Tev jāzina.

Mākslīgā intelekta uzlabota datu analīze

Tradicionāli SEO bija balstīts uz datu analīzi, bet ar mākslīgāk intelekta attīstību šī analīze ir kļuvusi daudz padziļinātāka un plašāka. Mākslīgais intelekts var analizēt milzīgu datu apjomu daudz ātrāk u nekā cilvēks, atklājot likumsakarības, kas cilvēkam var paskriet garām neapbruņotai cilvēka acij. Veidojot modeļus, tendences un saiknes starp dažādiem datiem, mākslīgais intelekts ļauj uzņēmumiem labāk izprast to, kā cilvēki meklē informāciju tiešsaistē, un pielāgot savu SEO stratēģiju rīcības modeļiem.

Ātrāka satura izveide

Mākslīgais intelekts ļauj radīt lielu satura apjomu īsā laikā, pielāgojot to nepieciešamajiem parametriem. Tomēr, pilnībā mākslīgā intelekta veidots saturs nenesīs iecerētos rezultātus, ko var nodrošināt cilvēka veidots SEO pielāgots saturs. Tā vietā, lai ļautu AI ģenerēt kaudzi satura, izmanto to ideju ģenerēšanai. Bloga tēmas, postu pieturas punkti un jaunas idejas, to visu var ģenerēt mākslīgā intelekta rīks.

Atslēgvārdu izpēte

Vēl viens lielisks veids kā izmantot mākslīgā intelekta priekšrocības, darbojoties ar SEO ir atslēgvārdu izpēte. Tādi mākslīgā intelekta rīki, kas palīdz izprast tēmas, atlasīt atslēgvārdus, noteikt aktuālās tēmas, būs lieliski palīgi tieši šajā SEO procesa daļā. Tomēr, atceries, ne vienmēr atslēgvārdu izpēti pilnībā var uzticēt mākslīgajam intelektam, cilvēka subjektīvais piegājiens var palīdzēt sasniegt labus rezultātus.

Lai gan mākslīgais intelekts ir lielisks palīglīdzeklis kā satura veidošanā, tā SEO. Tomēr SEO pakalpojumi joprojām ir un būs aktuāli, jo diemžēl vai par laimi cilvēka pieskāriens nodrošinās vislabākos rezultātus. Tāpēc, ja arī Tu meklē  profesionālu pieeju un spēju sabalansēt mākslīgā intelekta priekšrocības un profesionāļu pieredzi, ieskaties SEO Aģentūras plašajā SEO pakalpojumu klāstā. Pie mums atradīsi gan iekšējā, gan ārējā SEO risinājumus, profesionāļu viedokli un ieteikumus, kā uzlabot tavas mājaslapas rezultātus, lai sasniegtu visplašāko mērķauditoriju savam uzņēmumam.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri