Valmieras Ziņas

Uzturiet savu dzīvokli saskaņā ar 2023. gada tendencēm

Lasīšanas laiks: 3 min

Mājas interjera noformēšana nekad nav bijusi tik aizraujoša kā tagad. Iespējas gūt iedvesmu un idejas ir neizsmeļamas. Bet kā šajā informācijas plūsmā uzturēt mājokli, kurā atspīdētu jaunākās tendences un reizē arī Jūsu paša aura? Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs ievest mājokļa interjeru jaunā līmenī.

Videi draudzīgs dzīvesveids

Kopš 2010. gada mājokļa iekārtošanas tendences virzās pretī dabīgiem un ilgtspējīgiem materiāliem. Cilvēki meklē veidus, kā iekārtot telpas, kas būtu ne vien stilīgas un skaistas, bet arī videi draudzīgas.

Ja vēlaties, lai mājās būtu moderns interjers, izvēlieties videi draudzīgus materiālus un mēbeles, bet dizainā vadieties pēc savas gaumes.

Minimālisms

2023. gadu iespējams saukt par minimālisma gadu. Tas nozīmē ne tikai mazāk lietu, bet arī augstāku kvalitāti, kas apliecina daudzfunkcionalitāti un izturību, piemēram, dārgāku sadzīves tehniku, kas palīdz ietaupīt ilgtermiņā; viedos risinājumus, piemēram, gudrā apgaismojuma sistēmas un inovatīvas apkures sistēmas, kas padara dzīvi daudz vienkāršāku un samazina ikmēneša izdevumus. Rūpīgi izvēlieties savas mēbeles, dekorus un sadzīves tehniku, lai mājoklī radītu mierīgu un līdzsvarotu atmosfēru, kurā nebūtu par daudz lieku krāmu. Atcerieties, ka sakārtota vide ir arī sakārtots prāts!

Viedā plānošana

Mājas iekārtošana nenoliedzami ir saistīta ar lielām izmaksām. Lai neizšķiestu visus iekrājumus vienlaikus, ir saprātīgi plānot izdevumus un izmantot dalītu maksājumu sistēmu, piemēram, ESTO kredītlīnijas risinājumu. Ar personīgo kredītlīniju jūs maksājat procentus tikai par summu, ko izņemat no sava konta, bet atmaksu varat plānot saskaņā ar elastīgu plānu. Vairāk informācijas par ESTO kredītlīniju varat lasīt šeit: https://esto.eu/lv/klientiem/paterinakredits?lang=lv .

Krāsu toņi

Krāsu tendence ir nomierinošie un maigie dabas toņi, piemēram, smilškrāsas, pelēkie un zaļie. Tie palīdzēs radīt mājīgu un stilīgu atmosfēru. Tāpat vērts padomāt par zemes toņiem, īpaši brūnās krāsas, kas dominē interjerā.

Pašlaik iespējams paredzēt, ka šī gada krāsa būs violetā; modē ir arī citi rozā toņi, piemēram, persiku un koraļļu krāsa. Aktuāli ir arī krēmīgi un silti baltie toņi, pelēcīgi brūnais un citi brūnie toņi. Modē atgriezies arī mirdzoši sarkanais un dabīgais terakotas tonis. Aizraujošus elementus dabiskajai krāsu paletei var piešķirt zilganzaļie vai indigo zilie toņi.

Virtuve un vannasistaba

Marmoru virtuves un vannas istabas virsmās aizstāj ar betonu vai mozaīku. Virtuvē plaši tiek izmantotas iebūvētās tehnoloģijas. Vannasistabas mēbelēm tiek izmantoti dabiski materiāli, piemēram, akmens un koks, kā arī mūsdienīgi elementi, piemēram, varš, kas rada greznu, taču dabisku atmosfēru.

Nebaidieties būt drosmīgs! 2023. gada tendences aicina cilvēkus izpaust savu personīgo stilu un izveidot unikālu telpu iekārtojumu. Ja Jums nepieciešams atbalsts, ESTO vienmēr ir pieejams, lai palīdzētu mājoklī radīt īpašu auru, kas atspoguļos Jūsu personību.

Aicinām izlasīt arī šo rakstu: https://rus.tvnet.lv/7541547/esto-zaklyuchaet-partnerskie-otnosheniya-s-liderami-roznichnoy-torgovli-pribaltiki

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri