Valmieras Ziņas

Uzsākts aktīvs darbs pie jaunatnes politikas veidošanas Kocēnu novadā

Ar Kocēnu novada domes 2017.gada 26.oktobra lēmumu ir izveidota jauna nodaļa “Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa”, kuras viens no uzdevumiem ir veicināt jauniešu aktivitāti Kocēnu novadā, veidojot tiešo dialogu. Šobrīd ir uzsākts aktīvs darbs pie jaunatnes politikas veidošanas un 16. decembrī ikviens jaunietis ir aicināts uz iepazīšanās pasākumu Kocēnu novada Vaidavā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

31. oktobrī Kocēnu novadā viesojās Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvji, lai kopā ar Kocēnu novada domes un Burtnieku novada pašvaldības pārstāvjiem pārrunātu jaunatnes politikas attīstības veicināšanu Latvijā. Tikšanās laikā pašvaldību pārstāvji tika iepazīstināti ar jaunatnes politikas plānošanas iespējām un jaunatnes politikas plānošanas galvenajiem virzieniem valstī, pārrunāta jaunatnes politikas dokumentu izstrāde, kā arī jautājumi, kas attiecas  uz sadarbības veicināšanu starp pašvaldībām un Izglītības un zinātnes ministriju.

Savukārt 22. un 23. novembrī Kocēnu novada domes Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas un Attīstības nodaļas pārstāvji, oktobra seminārā pārrunāto, pielietoja praktiski, apmeklējot Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizēto semināru par jaunatnes politikas plānošanas dokumentu izstrādi. Divu dienu intensīvās apmācībās Kocēnu novada domes pārstāvji ieguva vērtīgas zināšanas par Jaunatnes politikas plānošanas dokumentu izstrādi, par veiksmes stāstiem un par praktisko pieredzi, izstrādājot veiksmīgu plānošanas dokumentu.

Iegūtās zināšanas un pieredzes apmaiņa ir veicinājusi attīstību darbā ar jaunatni un jau 16. decembrī plkst. 15.00 ikviens Kocēnu novada jaunietis ir aicināts uz Vaidavas multifunkcionālo jauniešu centru (Skolas ielā 1A, Vaidava), kur notiks atvērto durvju dienas. To laikā ikvienam jaunietim būs iespēja uzzināt jauniešu centra piedāvātās iespējas, iepazīties ar citiem novada jauniešiem un iesaistīties Kocēnu novada jauniešu dzīves organizēšanā.

Plašāka informācija par iespējām jauniešiem Kocēnu novadā pieejama pa tālr. 29188645 vai rakstot uz e-pastu mikus.krisans@kocenunovads.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri