Valmieras Ziņas

Uzņēmējiem liela interese par bijušā gaļas kombināta teritoriju; būvdarbi sāksies jau nākamgad

Valmieras pilsētas pašvaldība turpina veikt priekšdarbus bijušā Valmieras gaļas kombināta teritorijas attīstībai. Kā tikšanās laikā ar iedzīvotājiem pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, no 27 ēkām tiks saglabātas tikai piecas, kuras iespējams atjaunot un turpināt lietot. Plānots rekonstruēt ražošanas, saldētavas, administratīvā korpusa un noliktavas ēkas, kā arī katlumāju. Pārējās ēkas un vecā sēta tiks nojaukta.

Tāpat tiks rekonstruēta blakus esošā Dzelzceļa iela un no jauna izbūvēta Eksporta iela, kas nodrošinās piekļuvi ne tikai gaļas kombināta teritorijai, bet arī pašvaldībai piederošajam 5 hektāru lielajam zemes gabalam, kuram līdz šim nebija pievadceļa. Līdz ar to, apvienojot abas teritorijas, kopumā pašvaldība plāno attīstīt 17 hektārus lielu industriālo zonu, no kuriem 5 hektāri būs zem jumta. Bijušā gaļas kombināta teritorijā tiks ierīkota vēl viena iela, zem kuras atradīsies jaunizbūvētās maģistrālās komunikācijas – ūdensvads, kanalizācija, elektrības līnija, gāzes vads un internets.

Turpmāk plānots pašvaldības īpašumā saglabāt tikai ielas un komunikācijas. Zemi un ēkas iecerēts iznomāt un pārdot uzņēmējiem. Jānis Baiks ir pārliecināts, ka pašvaldības ieguldītos līdzekļus teritorijas un ēku attīstībā tuvākajos gados izdosies pilnībā atgūt.

Lai varētu īstenot teritorijas attīstības ieceres, pašvaldība gatavo pieteikumu Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējuma piesaistīšanai. Kā viens no priekšnoteikumiem līdzfinansējuma saņemšanai ir piesaistīt partnerus – uzņēmējus, kuri ir gatavi ieguldīt līdzekļus ražošanas attīstībā šajā teritorijā. Valmieras mērs atzina, ka lielāka interese uzņēmējiem ir par saldētavas, noliktavu un biroja telpām, taču pašlaik jau esot vismaz 12 partneri, kuri ir gatavi parakstīt sadarbības līgumus, kas apliecina viņu gatavību investēt ražošanā.

J.Baiks informēja, ka apjomīgi darbi bijušā gaļas kombināta teritorijā varētu sākties nākamā gada pavasarī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri