Valmieras Ziņas

Uz Valmieras šosejas vēl viens būvdarbu posms

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemē uz Valmieras šosejas (A3) divos posmos notiek seguma atjaunošana. Šonedēļ darbi sākās posmā no tilta pār Mellupi līdz Strenčiem (79,40.– 89,14. km), portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa.

Šajā posmā arī ir ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums 3,5 metri un augstuma – 5 metri, kā arī ir divi luksofora posms. Posma šķērsošana prasīs 20 minūtes.

Seguma atjaunošanas darbu ietvaros, izbūvēs jaunu izlīdzinošo kārtu un dilumkārtu. Tāpat kā iepriekš minētajam posmam arī šim sakops ceļa nodalījuma joslu un uzklās jaunus ceļa horizontālos apzīmējumus. 

Būvdarbi notiek arī posmā no karjera Silaunieki līdz Tīģeļu strautam (48,47.–60,21. km). Ieviesti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums 3,5 metri un augstuma – 5 metri, kā arī ir viens luksofora posms. Lai posmu šķērsotu ir jārēķinās ar aptuveni 22 minūtēm.

Darbu ietvaros tur atjaunos asfalta segumu, sakops ceļa nodalījuma joslu un uzklās jaunus ceļa horizontālos apzīmējumus. Šis Valmieras šosejas posms iepriekš rekonstruēts 2014. gadā.

Kopumā uz Valmieras šosejas šogad atjaunos vairāk nekā 20 km ceļa seguma.

Darbus abos posmos veic SIA Vianova par līgumcenu 2 587 446 eiro (ar PVN). Darbus plānots pabeigt šā gada rudenī. 

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri