Valmieras Ziņas

Undīnes Ozoliņas ārstēšanai skrējiensoļojumā Rīga – Valmiera saziedoti 4170,47 eiro

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka 22.jūnijā norisinājās 30 gadu jubilejas skrējiensoļojums Rīga – Valmiera, kurā šogad tika vākti ziedojumi Undīnes Ozoliņas ārstēšanai. 2. jūlijā fonda Ziedot.lv telpās notika skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera noslēguma pasākums, kurā tika paziņota šogad saziedotā summa un bija iespējams tikties ar sacensību laureātiem, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem un dāsnākajiem ziedotājiem.

Kā pasākumā pavēstīja fonda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, mazās Undīnes Ozoliņas ārstēšanai no kaķa brēciena sindroma labdarības skrējiena dalībnieki un brīvprātīgie dalībnieki saziedoja 4170,47 eiro.

Arī iepriekšējos gadus skrējiensoļojuma dalībnieki un brīvprātīgie palīdzēja bērniem ar kustību traucējumiem. 2016. gadā 3051,17 eiro tika ziedoti valmierietim Jēkabam Bluķim, 2017. gadā Lāsmai Zukurei saziedoja 3249,69 eiro, savukārt pērn Kristai Spirģei no Jaunpiebalgas savāca 4194,09 eiro, kas bērnu rehabilitācijas centrā “Poga” tika izlietoti gaitas robota un citās nodarbībām.

Undīnes Ozoliņas ārstēšanai arī turpmāk būs nepieciešami līdzekļi. Savu palīdzību varat sniegt Ziedot.lv mājaslapā vai caur sabiedriskā labuma organizāciju Ultrataka.lv, pārskaitījumā norādot par ziedojumu Undīnei.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri