Valmieras Ziņas

Undīnes Ozoliņas ārstēšanai skrējiensoļojumā Rīga – Valmiera saziedoti 4170,47 eiro

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka 22.jūnijā norisinājās 30 gadu jubilejas skrējiensoļojums Rīga – Valmiera, kurā šogad tika vākti ziedojumi Undīnes Ozoliņas ārstēšanai. 2. jūlijā fonda Ziedot.lv telpās notika skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera noslēguma pasākums, kurā tika paziņota šogad saziedotā summa un bija iespējams tikties ar sacensību laureātiem, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem un dāsnākajiem ziedotājiem.

Kā pasākumā pavēstīja fonda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, mazās Undīnes Ozoliņas ārstēšanai no kaķa brēciena sindroma labdarības skrējiena dalībnieki un brīvprātīgie dalībnieki saziedoja 4170,47 eiro.

Arī iepriekšējos gadus skrējiensoļojuma dalībnieki un brīvprātīgie palīdzēja bērniem ar kustību traucējumiem. 2016. gadā 3051,17 eiro tika ziedoti valmierietim Jēkabam Bluķim, 2017. gadā Lāsmai Zukurei saziedoja 3249,69 eiro, savukārt pērn Kristai Spirģei no Jaunpiebalgas savāca 4194,09 eiro, kas bērnu rehabilitācijas centrā “Poga” tika izlietoti gaitas robota un citās nodarbībām.

Undīnes Ozoliņas ārstēšanai arī turpmāk būs nepieciešami līdzekļi. Savu palīdzību varat sniegt Ziedot.lv mājaslapā vai caur sabiedriskā labuma organizāciju Ultrataka.lv, pārskaitījumā norādot par ziedojumu Undīnei.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri