Valmieras Ziņas

Ugunsgrēkā Valmierā vakar gāja bojā cilvēks

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 8. decembra plkst. 6.30 līdz 9. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma deviņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 9.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Straupes ielu Valmierā, kur deg šķūnis, kurā iespējams atrodas cilvēks. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg šķūnis ar izbūvētu dzīvojamo telpu 70m2 platībā. Pārmeklējot ēku, tika atrasts cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi. Plkst. 11.40 darbi notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 13.03 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Strauta ielu Ērgļos, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 70m2 platībā. Plkst. 15.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 17.32 VUGD saņēma izsaukumu uz Ausekļa ielu Madonā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega veļas mašīna 1m2 platībā . Plkst. 18.03 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 18.05 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Skolas ielu Madonā, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 80m2 platībā. Plkst. 22.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar pusdienlaikā izsaukums tika saņemts uz Valmieras novada Rencēnu pagastu, kur vieglā automašīna ieslīdējusi grāvī un netiek saviem spēkiem laukā. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Vakar pēcpusdienā tika saņemts izsaukums arī uz Valmieras novada Vaidavas pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā.

Un vakar vakarā tika saņemts izsaukums uz Misas un Brenguļu ielu krustojumu Valmierā, kur uz ceļa braucamās daļas uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Šorīt  VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Ainaži pēc ceļu satiksmes negadījuma no kravas automašīnas noplūst degviela ~400l apmērā. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā noplūdi apturēja. Darbs notikuma vietā turpinās.

Latvijā kopumā aizvadītajā diennaktī tika saņemti 47 izsaukumi – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri