Valmieras Ziņas

„Trikātai 810” noslēguma koncerts ar grupām „Līvi”, „Vilki” un „Zaļā galma kapella”

11. augustā plkst. 19.00 Trikātas pilskalna estrādē notiks Ķēniņa Tālivalža svētku “Trikātai 810” noslēguma koncerts “Cauri gadsimtiem”.

“Trikātai 810” noslēguma koncerta sākumā uzstāsies vīru kopa “Vilki”, kam sekos latviešu šlāgermūzikas apvienības “Zaļā galma kapella” uzstāšanās. Koncerta otrajā pusē skatītājus priecēs latviešu roka grupa “Līvi” ar savu akustisko koncertprogrammu. Koncerta biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 6.00 EUR, un tās ir iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs, https://www.bilesuparadize.lv/events/event/66584, kā arī pašvaldības pagastu pārvaldēs Brenguļos un Trikātā un administratīvajā centrā Mūrmuižā. Pasākuma dienā ieejas biļešu cena būs 8.00 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas).

10. un 11. augustā Trikātā notiks Ķēniņa Tālivalža svētki “Trikātai 810”. Divu dienu garumā tiks cildināts Trikātas un Ķēniņa Tālivalža vārds ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm visai ģimenei.

Pirmās dienas vakarā plkst. 18.00 ikvienam interesantam būs iespēja aplūkot foto izstādi un iepazīties ar vēsturnieku atskatu Trikātas senatnē, kā arī plkst. 20.00 baudīt Trikātas pagasta etnomūzikas grupas “Vairogi” koncertu.

Svinības sestdien sāksies jau no paša rīta plkst. 10.00 ar Trikātas sporta spēlēm un sabiedrības “Rona” kausa izcīņu volejbolā. No plkst. 12.00 būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, šaušana ar loku un citas aktivitātes. Plkst. 15.00 pie saieta nama “Depo” notiks svētku atklāšana, pēc kuras ikviens ir laipni aicināts uz tematiskām aktivitātēm, kā spēka skrējiens “Tālivalža taka”, amatnieku paraugdemonstrējumi un izjādes ar zirgiem. Pasākuma noslēgumā pēc koncerta notiks simtgades zaļumballe ar grupu “Zeļļi”.

 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri