Valmieras Ziņas

„Trikātai 810” noslēguma koncerts ar grupām „Līvi”, „Vilki” un „Zaļā galma kapella”

11. augustā plkst. 19.00 Trikātas pilskalna estrādē notiks Ķēniņa Tālivalža svētku “Trikātai 810” noslēguma koncerts “Cauri gadsimtiem”.

“Trikātai 810” noslēguma koncerta sākumā uzstāsies vīru kopa “Vilki”, kam sekos latviešu šlāgermūzikas apvienības “Zaļā galma kapella” uzstāšanās. Koncerta otrajā pusē skatītājus priecēs latviešu roka grupa “Līvi” ar savu akustisko koncertprogrammu. Koncerta biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 6.00 EUR, un tās ir iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs, https://www.bilesuparadize.lv/events/event/66584, kā arī pašvaldības pagastu pārvaldēs Brenguļos un Trikātā un administratīvajā centrā Mūrmuižā. Pasākuma dienā ieejas biļešu cena būs 8.00 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas).

10. un 11. augustā Trikātā notiks Ķēniņa Tālivalža svētki “Trikātai 810”. Divu dienu garumā tiks cildināts Trikātas un Ķēniņa Tālivalža vārds ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm visai ģimenei.

Pirmās dienas vakarā plkst. 18.00 ikvienam interesantam būs iespēja aplūkot foto izstādi un iepazīties ar vēsturnieku atskatu Trikātas senatnē, kā arī plkst. 20.00 baudīt Trikātas pagasta etnomūzikas grupas “Vairogi” koncertu.

Svinības sestdien sāksies jau no paša rīta plkst. 10.00 ar Trikātas sporta spēlēm un sabiedrības “Rona” kausa izcīņu volejbolā. No plkst. 12.00 būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, šaušana ar loku un citas aktivitātes. Plkst. 15.00 pie saieta nama “Depo” notiks svētku atklāšana, pēc kuras ikviens ir laipni aicināts uz tematiskām aktivitātēm, kā spēka skrējiens “Tālivalža taka”, amatnieku paraugdemonstrējumi un izjādes ar zirgiem. Pasākuma noslēgumā pēc koncerta notiks simtgades zaļumballe ar grupu “Zeļļi”.

 

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā darbu SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTAM Darba pienākumi: · Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes darbību; · Veikt sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus; · Veikt preses monitoringu; · Organizēt reprezentatīvos pasākumus;  · Nodrošināt mājas lapas un sociālo tīklu lapu satura papildināšanu; · Veikt pasākumu fotografēšanu, foto un video arhīva uzturēšanu. Pamatprasības: · 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību); · Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un sociālajos tīklos; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 675 eiro līdz 1190 eiro (7. vai 9. mēnešalgu grupa, atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 25.10.2018. Tālrunis informācijai 27327669 Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir ZS 2.Vidzemes brigādes Personālsastāva un administrēšanas daļa. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-25 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri