Valmieras Ziņas

Trešo gadu notiek „Trešdienu vakari pilsētas skvērā”

Jau trešo gadu jūnijā pūtēju orķestris „Signāls” un bigbends „Valmieras puikas” sniedz koncertus pilsētas skvērā pie Valmieras Kultūras centra. Šogad pirmais koncerts bija 5.jūnijā, kad muzicēja bigbends, bet 12.jūnijā un arī 19.jūnijā savus koncertus sniedz „Signāls”.

Precizitātes dēļ gan jāteic, ka pirmajā gadā tie bija „Otrdienu vakari pilsētas skvērā”, bet pagājušajā gadā un arī šogad tie notiek trešdienās.

Pūtēju orķestra vadītājs Mārtiņš Birnis pirms koncerta un arī starp skaņdarbiem klausītājiem sniedza īsu informāciju par repertuāru un arī dažiem orķestra dalībniekiem. Mārtiņš solīja, ka nākamajā sezonā orķestrim būs jauni skaņdarbi, bet šajā reizē Anete Geduševa orķestrī pirmo reizi sita perkusijas, un pirmo reizi brīvdabas koncertā pie bungām sēdās Mārcis Lagzdiņš. Paša Mārtiņa rokās kā perkusijas instruments labi skanēja neliela koka kastīte – woodblock.

12.jūnija koncerts sākās ar Raimonda Paula dziesmu „Laikam laika nav”, skanēja 20.-30.gadu polka, melodija no brāļu Laivinieku repertuāra, Raimonda Paula dziesma „Bauciet lēnām pār tiltu”, ansambļa „Bruģis” izpildītā dziesma „Kaija” un sena Latgales pusē pierakstīta tautasdziesma „Krelles” jeb „Biju es mātei vienīgā meita”. Koncertu noslēdza jūnijam tik atbilstošā dziesma „Zemenes”.

Tiksimies pēc nedēļas šajā pašā laikā un vietā! – tā aicināja „Signāla” vadītājs Mārtiņš Birnis. Bet Valmieras pilsētas svētkos 27.jūlijā pūtēju orķestru un bigbendu maratons klausītājus priecēs Vecpuišu parkā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri