Valmieras Ziņas

Trešo gadu notiek „Trešdienu vakari pilsētas skvērā”

Jau trešo gadu jūnijā pūtēju orķestris „Signāls” un bigbends „Valmieras puikas” sniedz koncertus pilsētas skvērā pie Valmieras Kultūras centra. Šogad pirmais koncerts bija 5.jūnijā, kad muzicēja bigbends, bet 12.jūnijā un arī 19.jūnijā savus koncertus sniedz „Signāls”.

Precizitātes dēļ gan jāteic, ka pirmajā gadā tie bija „Otrdienu vakari pilsētas skvērā”, bet pagājušajā gadā un arī šogad tie notiek trešdienās.

Pūtēju orķestra vadītājs Mārtiņš Birnis pirms koncerta un arī starp skaņdarbiem klausītājiem sniedza īsu informāciju par repertuāru un arī dažiem orķestra dalībniekiem. Mārtiņš solīja, ka nākamajā sezonā orķestrim būs jauni skaņdarbi, bet šajā reizē Anete Geduševa orķestrī pirmo reizi sita perkusijas, un pirmo reizi brīvdabas koncertā pie bungām sēdās Mārcis Lagzdiņš. Paša Mārtiņa rokās kā perkusijas instruments labi skanēja neliela koka kastīte – woodblock.

12.jūnija koncerts sākās ar Raimonda Paula dziesmu „Laikam laika nav”, skanēja 20.-30.gadu polka, melodija no brāļu Laivinieku repertuāra, Raimonda Paula dziesma „Bauciet lēnām pār tiltu”, ansambļa „Bruģis” izpildītā dziesma „Kaija” un sena Latgales pusē pierakstīta tautasdziesma „Krelles” jeb „Biju es mātei vienīgā meita”. Koncertu noslēdza jūnijam tik atbilstošā dziesma „Zemenes”.

Tiksimies pēc nedēļas šajā pašā laikā un vietā! – tā aicināja „Signāla” vadītājs Mārtiņš Birnis. Bet Valmieras pilsētas svētkos 27.jūlijā pūtēju orķestru un bigbendu maratons klausītājus priecēs Vecpuišu parkā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri