Valmieras Ziņas

Topošā Valmieras novada iedzīvotājus aicina piedalīties aptaujā (1)

Vidzemes Augstskolas pētnieku grupa pētniecības projektā “Komunikācijas izaicinājumi un iespējas administratīvi teritoriālās reformas radīto pārmaiņu procesā” veic iedzīvotāju aptauju visā topošā Valmieras novada teritorijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Monika Sproģe.

Pētījuma mērķis ir izzināt iedzīvotāju noskaņojumu un attieksmi pret jaunā novada veidošanu, kā arī vajadzībām, kas saistītas ar pakalpojumu saņemšanu dzīves vietā. Pētnieku grupa vēlas analizēt iedzīvotāju pašu gatavību iesaistīties aktivitātēs, kas uzlabotu katra iedzīvotāja dzīves kvalitāti jaunā novada ietvaros.

Šī pētījuma ietvaros paredzēts sniegt ieteikumus, lai apvienošanās veicinātu novada attīstību, ņemot vērā gan iedzīvotāju gaidas un bažas, gan to pašreizējās tehnoloģiskās iespējas un informācijas pieejamību, gan iedzīvotāju gatavību iesaistīties aktivitātēs un iniciatīvās.

Aptaujā aicināti piedalīties tie iedzīvotāji, kuri dzīvo vai mēdz uzturēties kādā no tām 30 pagastu vai pilsētu teritorijām (izņemot Valmieras pilsētu), kuras no 2021. gada paredzēts apvienot Valmieras novadā.

APTAUJAS ANKETA

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    kk - 15.07.2020 Atbildēt

    Vispār jau ne gluži visā… kaut kā pilsētu piemirsuši. Tātad nekādas pētnieku grupas nav, tikai baika pakalpiņu mazā lauku izpēte, lai zina, ko tupi solīt priekšvēlēšanu programmā.

    Varbūt savā iedomībā iedomājas, ka pilsētā viss kārtībā?

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri