Valmieras Ziņas

Tikšanās ar personību. Jānis Baiks.

Šī gada 6. septembrī no plkst.15:00 līdz 17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā norisināsies pasākums – diskusija “Tikšanās ar personību. Jānis Baiks.”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja LIAA Valmieras biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Laura Krūmiņa-Zvaigzne. 

Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt Valmieras pilsētas mēra Jāņa Baika viedokli par pilsētu kā uzņēmumu, vadības līdzībām un atšķirībām. Būs iespēja iepazīt Jāni Baiku mazāk formālā gaisotnē, kā varbūt ikdienā ierasts.

“Dažādās tikšanās reizēs stāstot par Valmieru, tās iedzīvotājiem un uzņēmējiem, bieži redzu klausītāju izbrīnu par to, cik daudz darām un ko esam sasnieguši. Valmierā ir kāds īpašs dzinējspēks. Tas rosina darboties, noteikt drosmīgus mērķus, nebaidīties būt pirmajiem un īstenot lielas un reizēm pat neparastas idejas. Laba komanda, virzība uz izaugsmi, atbalsts mērķu sasniegšanā un dzīvesprieks ir šī dzinējspēka pamatā. Un tas ir svarīgs gan pilsētas, gan uzņēmējdarbības attīstībā,” stāsta J.Baiks.

Pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi, Jānis atbildēs uz diskusijas vadītāja jautājumiem, kas, iespējams, nav sarežģīti, bet palikuši nepajautāti intervijās presē un citos medijos. LIAA Valmieras biznesa inkubators jauno klientu pieteikumus pieņems no 02.09.-20.09., un diskusija notiks pieteikumu pieņemšanas pirmajā nedēļā, lai tie jaunie uzņēmēji vai potenciālie uzņēmēji, kas šaubās par savas idejas realizēšanu spēj iedvesmoties, vai tieši otrādi, vairāk izvērtēt izaicinājumiem bagāto ceļu uzņēmējdarbībā, ar ko dalīsies mūsu diskusijas personība – Jānis Baiks, kurš ir kļuvis par LIAA Valmieras biznesa inkubatora Konsultatīvās komisijas priekšsēdētāju un turpmāk piedalīsies inkubācijas programmas jauno pieteikumu izvērtēšanas sēdēs.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 5. septembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā. Jaunu pieteikumu pieņemšana tuvākajai uzņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam no 02.09. līdz 20.09.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri