Valmieras Ziņas

Tiks veidota Bertānu Valmieras basketbola skola

Valmieras pilsētas pašvaldības dome ārkārtas sēdē nolēma izveidot nodibinājumu “Bertānu Valmieras basketbola skola”, šodien preses konferencē paziņoja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Nodibinājuma “Bertānu Valmieras basketbola skola” dibinātāji ir Dāvis Bertāns, Dairis Bertāns, biedrība “Basketbola klubs “Vidzeme”” un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Nodibinājums veidos izglītības iestādi jauno basketbolistu sagatavošanai, pilnībā pārņemot Valmieras bērnu sporta skolas basketbola programmas īstenošanu. Kā skaidroja J.Baiks, šis lēmums pieņemts ar mērķi veicināt basketbola attīstību Valmierā, topošajā Valmieras novadā un Vidzemē.

“Valmierā jau pastāv spēcīga jaunatnes basketbola sistēma, ko ik gadu apliecina godalgoti panākumi vairākās vecuma grupās. Basketbola skolas izveide ir jauns atspēriena punkts turpmākajai izaugsmei, aicinot Valmieras basketbola sistēmā izaugušos sportistus, kuri sasnieguši augstus panākumus starptautiskā līmenī, sniegt atgriezenisko saiti un dot savu ieguldījumu jauno basketbolistu audzināšanā. Man ir īpašs prieks, ka brāļi Bertāni, kuri nāk no Latvijā unikālas basketbola pilsētas Rūjienas un ir paši izauguši Valmieras basketbola sistēmā, piekrita iesaistīties jaunās basketbola skolas izveidē. Viņu piemērs kalpos par iedvesmu daudziem jauniešiem. Divas vasaras nometnes, ko rīkojām sadarbībā ar Bertānu ģimeni, apliecināja, ka jaunajiem basketbolistiem šāda pieredze ir ļoti svarīga.”

Jānis Baiks piebilda, ka “Bertānu Valmieras basketbola skolas” bāzes vieta būs Vidzemes Olimpiskais centrs, savukārt vispārējo izglītību jaunieši pēc izvēles varēs iegūt jebkurā pilsētas skolā. Plānots, ka “Bertānu Valmieras basketbola skola” varētu sākt darboties no 2021.gada 1.janvāra, kad tiks saņemta izglītības iestādes akreditācija. Darbu jaunajā skolā turpinās VBSS basketbola treneri. Tāpat plānots piesaistīt fiziskās sagatavotības treneri, fizioterapeitu, kā arī citus speciālistus, ja būs nepieciešams. Skolas audzēkņi no citām Latvijas pilsētām mitināsies pašlaik rekonstrukcijā esošajā dienesta viesnīcā Ausekļa ielā. Turpat būs pieejami dienesta dzīvokļi treneriem.

J.Baiks apliecināja, ka pēc Valmieras novada izveides gan Valmieras bērnu sporta skola un arī “Bertānu Valmieras basketbola skola” īstenos savas programmas ne tikai Valmierā. Rūjiena varētu būt viens no basketbola centriem, kur bērnu piesaiste šim sporta veidam varētu sākties jau no bērnudārza līmeņa.

Latvijas valsts izlases un NBA basketbolists Dāvis Bertāns atklāja, ka ideja par basketbola skolas vai akadēmijas izveidi viņa ģimenei jau bijusi vairākus gadus. “Mums tas bija plāns tālākai nākotnei, ko varētu īstenot saviem spēkiem. Kad mums tika piedāvāta iecere veidot skolu sadarbībā ar Valmieras pašvaldību un basketbola klubu “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kur bērnu un jauniešu sistēma jau ir augstā līmenī, kā arī ņemot vērā Rūjienas un Valmieras basketbola vēsturi un mūsu ģimenes ciešo saistību ar to, šī bija lieliska iespēja īstenot mūsu ieceri jau tagad. Basketbola vasaras nometnes bija pirmais solis skolas izveides virzienā. Vēl viens sadarbības piemērs ar Valmieru ir pie J.Daliņa stadiona plānotais Bertānu ģimenes basketbola laukums. Ceru, ka šis nākamais solis – skolas izveide – kādreiz tiks ar pozitīvu zīmi ierakstīts basketbola vēstures grāmatās.”

Dāvis Bertāns atturējās prognozēt, cik bieži viņš pats varētu klātienē iesaistīties jauno basketbolistu trenēšanā, jo neesot skaidrības par NBA spēļu kalendāru nākamajā sezonā. Taču brālis Dairis nākamvasar noteikti būs Latvijā un varēs piedalīties tradicionālajā basketbola nometnē. Taču Dāvis plāno aktīvi līdzdarboties neklātienē, sniedzot savus padomus gan fiziskās sagatavotības un fizioterapijas jomā, gan citos jautājumos.

Basketbola kluba “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ģenerālmenedžeris Miks Balodis sveica visus šajā vēsturiskajā brīdī ne tikai Valmieras, bet visas Latvijas basketbolā. “Basketbola jaunatnes sistēma ir katra profesionāla kluba pamats. Tā vienmēr ir bijusi mūsu kluba viena no augstākajām prioritātēm. Ar jaunās skolas dibināšanu mēs varēsim daudz ātrāk sasniegt daudzas ieceres, par kurām bijām domājuši, taču nevarējām īstenot resursu trūkuma dēļ. Mēs esam lepni un pagodināti, ka brāļi Bertāni iesaistījās šīs ieceres īstenošanā. Tas noteikti dos lielu grūdienu basketbola jomas attīstībā. Tāpat jāsaka liels paldies arī pašvaldībai un Jānim Baikam par atbalstu basketbolam daudzu gadu garumā. Ceru, ka pēc vairākiem gadiem skolas atbalstītāju pulkam pievienosies šīs jaundibinātās skolas absolventi!”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU Rūjienas autoostā DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas Īsu profesionālās dzīves aprakstu (CV) - ar norādi „Autobusa vadītājs Rūjienas autoostā” iesniegt: ·sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv ·personīgi Rūjienas autoostas kasē Brīvības ielā 12,Rūjienā,Rūjienas novadā,LV-4240 vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informācija: 26481361 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 12, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA Dižozols ir viens no vadošajiem mežu apsaimniekošanas un koksnes tirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, gadā realizējot vairāk kā 600 000 m3 apaļo kokmateriālu. Uzņēmums pēdējo četru gadu laikā ir audzis par vidēji 80% gadā un turpina izaugsmes ceļu. Aicinām komandai pievienoties atbildīgu, precīzu un ar vēlmi profesionāli attīstīties koksnes pārvadājumu JAUNĀKO LOĢISTIKAS SPECIĀLISTU. Atbilstoši pretendenta pieredzei, kvalifikācijai un interesēm, atlases procesa gaitā vienosimies par kandidātam piemērotāko pozīciju. Jaunākā loģistikas speciālista pozīcijai izskatīsim arī pieteikumus bez iepriekšējas darba pieredzes. Mēs piedāvājam: Atalgojums: konkurētspējīgs atalgojums, kas atkarīgs no kandidāta kvalifikācijas un pieredzes, 1500 līdz 2500 EUR pirms nodokļu nomaksas. Darba laiks un lokācija: pilna laika 40 stundu darba nedēļa, iespēja strādāt Rīgas vai Valmieras birojā. Papildus ieguvumi: Mūsdienīga un ērta darba vide strauji augošā un inovatīvā uzņēmumā. Darbiniekiem nodrošinām mobilo telefonu ar apmaksātu bezlimita pieslēgumu, klēpjdatoru, apmacības un saliedēšanas pasākumus, kā arī citus mūsdienīga un starptautiska uzņēmuma ieguvumus. Darba pienākumi: Sauszemes kokmateriālu pārvadājuma ikdienas plānošana, koordinēšana un uzskaite; Nodrošināt dokumentu apriti, transporta un loģistikas uzņēmumiem,komunikācija starp uzņēmuma nodaļām, sagatavot nepieciešamās atskaites; Veidot sadarbību ar pakalpojuma sniedzējiem un klientiem; Nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu gan uzņēmuma ietvaros, gan klientiem; Problēmjautājumu operatīva risināšana; Sasniegt augstus un pozitīvus nodaļas rezultātus; Sekot līdzi nozares izmaiņām, kā arī loģistikas procesu attīstīšana un pilnveidošana. Prasības kandidātam: Vēlama pieredze kravu pārvadājumu plānošanā un koordinēšanā vai pieredzetransporta un/vai loģistikas kompānijā; Augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties un prasme patstāvīgi organizēt darba procesu; Mērķtiecība uz rezultātu, izturība pret stresa situācijām, disciplinētība; Pārvaldīt MS Office programmatūru un citas pamata datorprasmes; Analītiska domāšana, spēja strādāt ar liela apjoma informāciju, precizitāte, spēja pievērst uzmanību detaļām; Prasme efektīvi organizēt un plānot savu darbu, vienlaicīgi veicot vairākus uzdevumus; Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, kā arī spēja komunicēt ar dažāda līmeņa un rakstura cilvēkiem; Obligātas Latviešu valodas zināšanas, krievu – vēlams, angļu - vēlams; B kategorijas vadītāja apliecība. CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “JAUNĀKAIS LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS (LOĢISTS)” lūgums sūtīt uz e-pastu: kristaps.lapsa@dizozols.ir Jautājumu gadījumā zvanīt: 8877. Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai. Profesija: LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-29 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu:kristaps.lapsa@dizozols.lv Jautājumu gadījumā zvanīt:8877 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA Dižozols ir viens no vadošajiem mežu apsaimniekošanas un koksnes tirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, gadā realizējot vairāk kā 600 000 m3 apaļo kokmateriālu. Uzņēmums pēdējo četru gadu laikā ir audzis par vidēji 80% gadā un turpina izaugsmes ceļu. Aicinām komandai pievienoties atbildīgu, precīzu un ar vēlmi profesionāli attīstīties KOKSNES IEPIRKUMU PROJEKTU VADĪTĀJS VIDZEMĒ. Speciālista pozīcijai izskatīsim arī pieteikumus bez iepriekšējas darba pieredzes koksnes tirdzniecības jomā, bet ar pieredzi preču un pakalpojumu pārdošanā. Mēs piedāvājam: Atalgojums: konkurētspējīgs atalgojums, kas atkarīgs no kandidāta kvalifikācijas un pieredzes, 1500 līdz 2500 EUR pirms nodokļu nomaksas. Darba laiks un lokācija: pilna laika 40 stundu darba nedēļa, iespēja strādāt Rīgas vai Valmieras birojā. Papildus ieguvumi: Mūsdienīga un ērta darba vide strauji augošā un inovatīvā uzņēmumā. Darbiniekiem nodrošinām darba automašīnu, mobilo telefonu ar apmaksātu bezlimita pieslēgumu, klēpjdatoru, apmacības un saliedēšanās pasākumus, kā arī citus mūsdienīga un starptautiska uzņēmuma ieguvumus. Darba pienākumi: Ikdienas darbs ar klientiem (koksnes piegādātājiem); Jaunu klientu piesaiste un darba uzsākšana; Darba organizēšana komandā, sadarbība ar citiem uzņēmuma departamentiem; Saražotā koksnes apjoma ikmēneša piegāžu plānošana. Prasības kandidātiem:Vēlama pieredze darbā kādā no koksnes piegādes ķēdes posmiem; Vēlama pieredze aktīvā pārdošanas darbā; Augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties un prasme patstāvīgi organizēt darba procesu; "Viss ir paveicams" attieksme, mērķtiecība uz rezultātu, izturība pret stresa situācijām, disciplinētība; Pārvaldīt MS Office programmatūru un citas pamata datora prasmes; Analītiska domāšana, spēja strādāt ar liela apjoma informāciju, precizitāte, spēja pievērst uzmanību detaļām. Prasme efektīvi organizēt un plānot savu darbu, vienlaicīgi veicot vairākus uzdevumus; Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, kā arī spēja komunicēt ar dažāda līmeņa un rakstura cilvēkiem; Obligātas Latviešu valodas zināšanas, krievu – vēlams, angļu - vēlams; B kategorijas vadītāja apliecība. CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “KOKSNES IEPIRKUMU PROJEKTU VADĪTĀJS VIDZEMĒ’’ lūgums sūtīt uz e-pastu : rihards.veide@dizozols.ir Jautājumu gadījumā zvanīt: 8877. Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai. Profesija: IEPIRKUMU STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-29 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu:rihards.veide@dizozols.lv Jautājumu gadījumā zvanīt:8877 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri