Valmieras Ziņas

Tautas slēpojums “Baiļu apļi” notiks šo svētdien

Pagājušajā nedēļā plānotais slēpojums “Baiļu apļi” tiek pārcelts uz šo svētdienu, 8.februāri, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Aktīvā tūrisma centrs EŽI” pārstāve Linda Līce.

Arī pasākuma norises vieta tiek mainīta, un slēpojums notiks atpūtas kompleksā “Avoti”, kas atrodas pie pašas Valmieras robežas. Skaistajos Avotu kalniņos tiks izveidota arī slēpošanas trase, kuru izmēģināt varēs ikviens interesents.

Līdz ar slēpojuma norises vietas maiņu, nedēļas laikā tiks precizēts arī sacensību nolikums un distanču garumi atsevišķām dalībnieku vecuma grupām.

Dalībai sacensībās iespējams pieteikties gan jau laikus www.ezi.lv mājaslapā līdz 6.februārim (ieskaitot), gan arī sacensību norises dienā līdz plkst.11:30 atpūtas kompleksā “Avoti”. Sacensību sākums plkst.12.

Finišā dalībniekus sagaidīs garda maltīte ar Dimdiņkāpostiem, “Nākotne” desiņām un “Liepkalnu” rupjmaizi. Pasākums noslēgsies ar uzvarētāju apbalvošanu, kā arī izlozi, kur galvenā balva būs velosipēds no veikala “Eži”.

Pasākumu atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, Kocēnu novada dome un daudzi Valmieras uzņēmumi: SEB Valmieras filiāle, Valmieras Drāmas teātris, Vidzemes Olimpiskais centrs, Sajūtu parks, SIA “Valpro”, “Artifex plus”, Valmiermuižas alus, atpūtas komplekss “Avoti”, Augļu serviss, “Rātes vārti”, SIA “Milda KM”. Tāpat balvas būs sarūpējuši arī speciālā inventāra pārstāvji Swix un Fischer.

Aktuālajai informācijai var sekot līdzi SIA “Aktīvā tūrisma centrs EŽI” sociālajos tīklos.

Jau ziņojām, ka nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ 1.februārī Vaidavā tautas slēpojums “Baiļu apļi” tika atcelts.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Pauku ielā 1,Valmierā. Uz atvaļinājuma laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 680-730 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Pauku ielā,Valmierā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pauku iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-07 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

VAIDAVA CERAMICS ir strauji augošs ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Apvienojot vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilgtspējīgu dizainu, ražojam produktus eksportam un vietējam tirgum. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus un stiprinātu ražošanas komandu aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU darbs uz nenoteiktu laiku, Ezera ielā 2, Vaidavā Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 6.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “Formēšanas meistars” uz darbs@vaidava.lv. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un www.vaidava.lv. SIA “VAIDAVA CERAMICS”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 27895460. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ezera iela 2, Vaidava, Vaidavas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-21 Kontaktpersona: Matīss Šalmis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri