Valmieras Ziņas

Svētku laikā Valmierā noteikti satiksmes ierobežojumi un mainīta sabiedriskā transporta kustība

Svētdien, 4.maijā, svētku pasākumu laikā Valmierā noteikti satiksmes ierobežojumi un mainīta sabiedriskā transporta kustība.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane, no plkst.6.30 līdz 13 parādes ģenerālmēģinājuma un parādes laikā satiksmei būs slēgts posms no Rīgas ielas rotācijas apļa līdz Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcai, Lāčplēša iela no Rīgas ielas līdz Ziloņu ielai, stāvlaukums starp tirdzniecības centru “Valleta” un Rīgas ielu, kā arī Katrīnas iela no Rīgas ielas līdz Bastiona ielai.

No plkst.12.30 līdz 12.50 parādes laikā satiksmei tiks slēgta Rīgas iela no centra rotācijas apļa līdz Grants ielai, kā arī Grants iela, bet no plkst.10 līdz 13 satiksmei tiks slēgta Raiņa iela posmā no Beātes ielas līdz Tērbatas ielai un Tērbatas iela posmā no Lāčplēša ielas līdz Lucas ielai, kam apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Beātes, Kārļa Baumaņa un Georga Apiņa ielu. Savukārt no plkst.12 līdz 17 satiksmei tiks slēgta Dīvaliņa iela no Palejas ielas līdz Jāņa Daliņa ielai.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “VTU Valmiera” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare, svētku laikā paredzētas izmaiņas arī sabiedriskā transporta kustībā pilsētā.

Pēc viņas teiktā, laikā no plkst.7 līdz 13 tiks slēgta sabiedriskā transporta kustība Rīgas ielā posmā no Katrīnas ielas līdz Lāčplēša ielai un Lāčplēša ielas posmā no Rīgas ielas līdz Lucas ielai. Valmieras pilsētas maršrutu autobusi kursēs kā sestdienā.

Mainīta būs pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusu kustība, savukārt pieturvietās būs izvietota informācija par apbraucamajiem ceļiem.

Pēc Z.Bulmeistares teiktā, minētajā laikā tiks slēgts ceļa posms maršrutā “Tirdzniecības centrs “Valleta”-Valmieras tirgus”, kuram apbraucamais ceļš tiks organizēts pa maršrutu “Vidzemes apgabaltiesa – “Ziemeļvidzemes elektriskie tīkli” (ZET) – Apiņa iela”, kā arī “Centrs – Apiņa iela – Vidzemes apgabaltiesa”. Slēgts tiks arī ceļa posms “Apiņa iela – Valmieras tirgus – tirdzniecības centrs “Valleta””.

Reģionālie vietējās nozīmes un starppilsētu nozīmes maršrutu autobusi virzienā uz Valku un Rūjienu no plkst.7 līdz 13 būs novirzīti pa apbraucamo ceļu “Valmieras autoosta – Rīgas iela – Kārļa Baumaņa iela – Beātes iela – Georga Apiņa iela – Rubenes iela – Valkas iela”. Pasažieru uzņemšana šajos maršrutos notiks Valmieras autoostā un Kārļa Baumaņa ielas pieturā.

Arī iebraucot Valmierā virzienā no Valkas un Rūjienas, autobuss kursēs pa apbraucamo ceļu maršrutā “Valkas iela – Rubenes iela – Georga Apiņa iela – Beātes iela – Andreja Upīša iela – Rīgas iela – Cēsu iela – Valmieras autoosta”.

Jau ziņojām, ka 4.maijā Valmierā notiks Brīvības svētku pasākumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri