Valmieras Ziņas

Svētki Plāņos – “Ar rudens smaržām zem liepu zariem”

Lasīšanas laiks: 2 min

Aicinām 13. augustā no plkst. 16.00 pie Plāņu Tautas nama uz svētkiem “Ar rudens smaržām zem liepu zariem”. Tie būs muzikāli baudījumi dažādām gaumēm, iespēja piedzīvot mīlestības iedvesmotus notikumus kopā ar aktieriem, skatoties izrādi, un teicama izdejošanās balles ritmos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Iesākumā skatuve tiks atvēlēta bērniem, un savas skaistākās dziesmas izdziedās bērnu radošās studijas “Notiņas” Strenču mazie dziedātāji. Viņiem sekos vokālā ansambļa “Vijums” priekšnesumi. Lai uzdziedātu kopā, ansamblis gaida ciemos savus draugus – Matīšu vokālo ansambli. Savas skaistākās dziesmas Plāņos izdziedās arī projekta “Vidzemes Talanti” dalībnieks, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas students Gabriels Zavadskis, bet plkst. 18.00 būs iespēja baudīt laikmetīgā teātra “Volatus” jaunāko iestudējumu – mūziklu “Mīlestības pinekļos”, kurā galvenie varoņi Adele un Lukass svinēs savas kāzas. Krāsaini tērpi, dažādi pārpratumi un komiskas situācijas, kā arī astoņdesmito gadu populārākās melodijas aktieru izpildījumā sagaida izrādes apmeklētājus. 

Plkst. 20.00 viesos tiks sagaidīti tālāki ciemiņi no Latgales – brāļi Auzāni, kuri ieradīsies, lai priecētu Plāņu iedzīvotājus un viesus ar savām skaistākajām dziesmām, bet pasākuma izskaņā zem Plāņu muižas liepām valdīs zaļumballes noskaņa un varēs izgriezt kādu valsi, jo jautrāko deju mūziku atskaņos Mārtiņš Roziņš.

Visas norises Plāņu svētkos varēs baudīt bez maksas. Pasākumā darbosies arī kafejnīca.

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri