Valmieras Ziņas

Svētdien pēc vēsas nakts sekos mākoņains laiks, lietus un pērkons

Šonakt gaidāma vēsa nakts, savukārt rīt saule mīsies ar mākoņiem un vietām līs lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šonakt laika apstākļus noteiks zema spiediena ieplaka – debesīs būs mainīgs mākoņu daudzums un dažviet īslaicīgi līs. Pūtīs lēns vējš un atsevišķos rajonos izveidosies migla. Gaidāma vēsa nakts, un daudzviet gaiss atdzisīs līdz +5…+9 grādiem, vienīgi vietām piekrastē būs siltāks – līdz +13 grādiem.

Rīgā naktī gaidāms mainīgs mākoņu daudzums un ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un termometra stabiņš noslīdēs līdz +11…+13 grādu atzīmei.

Dienā saule mīsies ar mākoņiem un vietām, galvenokārt valsts centrālajos rajonos, gaidāms lietus. Pēcpusdienā iespējams pērkona negaiss. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra būs +14…+19 grādu robežās.

Rīgā starp mākoņiem uzspīdēs saule un dienas pirmajā pusē īslaicīgi līs. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu, ziemeļu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra būs +17…+18 grādi.

Ar pilnu laika prognozi Valmierai iepazīsties “Valmieras Ziņu” mājaslapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri