Valmieras Ziņas

Svarīga informācija “PNB Banka” klientiem, kuri atvēruši kontus AS “Citadele Banka” garantētās atlīdzības saņemšanai

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pensiju un pabalstu saņēmējiem, kuri līdz 22.augustam būs atvēruši kontu bankā Citadele, nav jādodas uz AS “PNB Banka” filiāli garantētās atlīdzības saņemšanai, liecina aģentūras LETA publicētā informācija.

AS “PNB Banka” klienti – VSAA pensiju un pabalstu saņēmēji, kuriem jau ir bijis konts bankā Citadele vai kuri tādu atvēra vai atvērs laika posmā no 2019. gada 15. augusta līdz 22. augustam – dienai, kad tiks uzsākta garantētās atlīdzības izmaksa,- nav jādodas uz norādītajām AS “PNB Banka” filiālēm garantēto atlīdzību saņemšanai. Šiem klientiem garantētā atlīdzība līdz 100 000 eiro atbilstoši noguldījuma summai, sākot no 22. augusta tiks pārskaitīta automātiski uz viņu kontu bankā Citadele.

Par turpmāko VSAA pabalstu un pensiju saņemšanu bankas Citadele vai jebkuras citas kredītiestādes kontā, klientiem būs nepieciešams rakstiski informēt VSAA sešu mēnešu laikā.

Privātpersonām, kuras līdz 22. augustam būs atvērušas kontu bankā Citadele, jāiesniedz pieteikums garantētās atlīdzības saņemšanai.

Savukārt tām privātpersonām, kuras nav VSAA pensiju un pabalstu saņēmēji, bet laika posmā no 15. augusta līdz 22. augustam būs atvērušas kontu bankā Citadele, sākot no 22. augusta būs jāiesniedz pieteikums bankas Citadele internetbankā vai norādītajās bankas Citadele filiālēs par garantētās atlīdzības saņemšanu uz jaunatvērto vai jebkuras citas finanšu iestādes kontu. Ja līdz 22.augustam atverot kontu, privātpersona aizpildīja brīvas formas rīkojumu par garantētās atlīdzības saņemšanu uz savu kontu bankā Citadele un iesniedza to bankā Citadele, tad atlīdzība tiks ieskaitīta jaunatvērtajā kontā, un privātpersonai papildus nekas nav jādara, lai saņemtu garantēto atlīdzību.

Visi, kuriem ir pieejami viedtālruņi un internets, ir aicināti atvērt kontu bankas Citadele mobilajā lietotnē vai mājaslapā.

Savukārt, lai veiktu operatīvu apkalpošanu un saņemtu nepieciešamās atbildes uz saviem jautājumiem, bankas Citadele klienti ir aicināti izmantot čata funkciju mobilajā lietotnē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri