Valmieras Ziņas

Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā viesojās Kaspars Zālītis ar lekciju “Dažādības principi”

Lasīšanas laiks: 2 min

Dažādības principi ir būtiski jebkurā organizācijā, kopienā un sabiedrībā, lai veicinātu taisnīgumu un iekļaujošu darba vidi. Šie principi palīdz izveidot tādu vidi, kurā visi var justies vērtīgi un pilnvērtīgi piedalīties dažādās aktivitātēs. Rūpējoties par darbinieku labbūtību un novērtējot katra individualitāti kā vērtību, 26. aprīlī, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca) viesojās cilvēktiesību aktīvists Kaspars Zālītis, kas dalījās pieredzē dažādības principu jautājumos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Lekcijas sākumā K. Zālītis uzsvēra dažādības principu svarīgumu organizācijas ilgtspējīgā attīstībā un iekļaušanā. Lektors dalījās ar ilustratīviem piemēriem un to salīdzinājumiem, uzsverot iekļaujošu vidi, kā arī vienlīdzības un atzīšanas principus.

Slimnīcas darbinieki tika aicināti piedalīties diskusijā, kur bija iespējams apmainīties ar idejām un labākajām praksēm.

Pasākuma izskaņā valdes locekle M. Ancveriņa pateicās visiem dalībniekiem un runātājiem par viņu ieguldījumu un uzsvēra turpmāko pasākumu nozīmīgumu, kas palīdzēs veicināt dažādības un iekļaušanas kultūru.

*Kaspars Zālītis, cilvēktiesību aktīvists ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi jomā. Pašlaik darbojas kā kustības “Dzīvesbiedri” aizsācējs, kā arī Latvijas dažādības hartas dibinātājs un vadītājs. Kaspars aktīvi strādā arī LGBT tiesību jomā kā nacionālā, tā starptautiskā līmenī, īpaši specializējoties naida noziegumu, tai skaitā naida runas novēršanā, kā arī darbā ar cilvēktiesību aktīvistiem, kas pakļauti riskam. Kaspara lielākie sasniegumi ir EuroPride 2015 un Baltic Pride 2018, kas kļuvuši par līdz šim nozīmīgākajiem LGBT tiesību notikumiem visā reģionā.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri