Valmieras Ziņas

Strenčos sadejos senioru deju kolektīvi

Lasīšanas laiks: 2 min

5. augustā Strenču brīvdabas estrādē uz pamatīgu sadancošanos kopā sabrauks senioru deju kolektīvi. Skatītāju priekam notiks lielkoncerts “Deju virpulī”, kurā piedalīsies vairāk nekā trīsdesmit senioru deju kolektīvi no Latvijas un viesi no Igaunijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Strenčos solījuši ierasties dejotāji tepat no Vidzemes – tuvāki un tālāki kaimiņi no Valkas, Smiltenes, Limbažu, Madonas, Ķekavas novadiem, arī no Kurzemes – Tukuma, Talsu un Kuldīgas novadiem. Būs viesi no Zemgales – Jelgavas, Bauskas, Dobeles novadiem, bet vistālāko ceļu mēros dejotāji no Latgales – Preiļu, Balvu, Krāslavas, Varakļānu un Rēzeknes novadiem.

Pirms koncerta plkst. 13.00 notiks kolektīvu gājiens cauri pilsētai no Strenču Kultūras centra uz brīvdabas estrādi. Gājiens virzīsies pa Baznīcas – Pulkveža Zemitāna – Rīgas – Beverīnas – Pulkveža Brieža – Ozola ielām. Aicinām strencēniešus atbalstīt gājiena norisi!

Koncerta viesis – dziedātājs un dziesmu autors Mārtiņš Kanters vadīs koncerta programmu un noteikti arī iepriecinās ar savām dziesmām. Sveicienus koncerta dalībniekiem veltīs arī folkloras kopa “Mežābele”.

Senioru deju lielkoncerti Strenčos jau ir kļuvuši par tradīciju. Aizvadītā gada augustā Strenču Kultūras centra senioru dāmu deju kopa “Madaras” svinēja savu 15. jubileju, aicinot kopā draugu kolektīvus no apkārtnes. Koncertā ar dziesmām viesojās šarmantais dziedātājs Ainars Bumbieris. 

Senioru deju kolektīvu koncerti vienmēr ir krāšņi, atraktīvi un dzīvespriecīgi, tāds tas solās būt arī šoreiz. Aicinām apmeklēt! Uz tikšanos Strenčos pie Gaujas!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri