Valmieras Ziņas

Strazdiņš izcīna augsto trešo vietu UEC Eiropas kausa 6. posmā BMX

Svētdien Nīderlandes pilsētā Kampenā aizvadītas UEC Eiropas kausa sestā posma sacensības BMX riteņbraukšanā, kurās augsto trešo vietu elites vīru grupas braucienā izcīnīja Mikus Strazdiņš. Niks Rožukalns otro dienu pēc kārtas triumfēja jauniešu B15/16 konkurencē, kamēr citās vecuma grupās latviešiem sešas godalgas.

UEC Eiropas kausā BMX riteņbraukšanā aizvadīti jau seši no kopumā astoņiem posmiem. Sestajā posmā, kas, tāpat kā vakara aizvadītais piektais posms, norisinājās Nīderlandes pilsētas Kampenas trasē, startēja 43  Latvijas pārstāvji.

Prestižajā elites vīru konkurencē otro dienu pēc kārtas līdz lielajam finālam prata aizkļūt “Thrill Factory/ Tālava” AKSSC pārstāvis Mikus Strazdiņš. Ja vakar notikušajā piektajā posmā valmierietis finālā palika noslēdzošajā pozīcijā, tad svētdien trenera Olafa Lakuča audzēknim izdevās ievērojami veiksmīgāks brauciens. Spraigā un aizraujošā cīņā Strazdiņš finišēja trešajā vietā, kas ir viņa līdz šim lielākais sasniegums elites vecuma grupā. Uzvaru izcīnīja mājinieks Mitčels Šotmans.

Otro dienu pēc kārtas finālā vecākajā jauniešu – B15/16 – grupā iekļuva divi Latvijas sportisti – Niks Rožukalns un Rolands Pommers. Izšķirošajā braucienā nevainojamu sniegumu demonstrēja Saldus BMX kluba “Ozolēni”/ Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportists Rožukalns, kurš Eiropas kausa sacensībās aizstāv arī komandas “BMX Rīga” krāsas. Viņš izkaroja līderpozīcijas, finiša līniju otro dienu pēc kārtas šķērsojot pirmais. Labs sniegums arī “Ventspils spars/ Stay Strong Latvia” pārstāvim Pommeram, kurš izcīnīja ceturto vietu

Otro uzvaru divās dienās izcīnīja arī Klāvs Lisovskis, paliekot nepārspēts M25+ amatieru kategorijā. Jauniešu B14 grupā Mārtiņš Zadraks (“Mārupe”) lielajā finālā izcīnīja piekto vietu, bet Mikus Freimanis (“Stay Strong Latvia”) izcīnīja otro vietu 13 gadus veco puišu grupā.  Uzreiz aiz goda pjedestāla G13/14 meiteņu grupā šajā posmā palika Līva Lizete Glāzere (“Tālava/ VBSS”). Edgars Langmanis (“BMX Rīga”) līdz finālam bija uzvarējis visos B12 vecuma grupas braucienos. Dienas pēdējā braucienā jaunajam sportistam sestā pozīcija.

Triumfu B11 grupā šajā posmā sasniedza “BMX Rīga” jaunais sportists Kristers Apels, bet G11/12 meiteņu konkurencē uzvarēja Paula Kibare. 10 gadus veco puišu grupā vietu uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena aizņēma “BMX Rīga” braucējs Ralfs Spila. Ar labiem rezultātiem izcēlās vēl vairāki latvieši:

G10 grupā – 3. Adelīna Kārkliņa

B9 grupā 4. Ralfs Domorackis, 5. Markuss Domorackis

B8 grupā 5. Ralfs Ratnieks

Krūzeru 17/29 grupā 7. Toms Rožukalns

Nākamās nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Papendālē norisināsies UCI Pasaules kausa izcīņas trešā un ceturtā posma sacensības, kurās piedalīsies arī vairāki Latvijas sportisti.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Kā pilsēta nevar pastāvēt bez iedzīvotājiem, tā pašvaldība - bez izglītotiem, lojāliem un atsaucīgiem darbiniekiem. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1,0 slodze, 40 stundas nedēļā) DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJU (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25C, Valmierā) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt Dienesta viesnīcā dzīvojošiem izglītojamajiem drošu un psiholoģiski labvēlīgu vidi; - sadarboties ar izglītojamajiem, izglītojamā vecākiem vai aizbildņiem, izglītības iestāžu sociāliem pedagogiem un Dienesta viesnīcas tehnisko personālu, lai sniegtu atbalstu izglītojamajiem izglītības procesa un socializācijas jautājumos; - strādāt individuālo darbu ar izglītojamajiem - iepazīt izglītojamo intereses un individuālās īpatnības, organizēt individuālās (arī grupveida) pārrunas; - sekot, lai izglītojamie ievēro telpu lietošanas un iekšējās kārtības noteikumus. Darbs ar vidusskolas vecuma izglītojamajiem; un ja Tev ir: - augstākā pedagoģiskā izglītība; - pedagoģiskā darba pieredze ne mazāk par 2 gadiem; - labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā un pieņemt lēmumus patstāvīgi; mēs piedāvājam: - darba samaksa par slodzi no 535 EUR līdz 620 EUR (atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, ar norādi „Dienesta viesnīcas skolotāja/-as amatam” līdz 2019.gada 22.novembrim plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatumapolitika%281%29.pdf Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25C, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-22

1120 06 Ražošanas direktors kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts - Ražošanas un tehnoloģisko procesu plānošana, vadīšana un kontrole; - Plānot, organizēt un vadīt pakļautībā esošos cilvēkresursus; - Nodrošināt un kontrolēt ražošanas iekārtu optimālu lietošanu un savlaicīgu tehnisko apkalpošanu; - Kontrolēt visus ražotnes procesus, nodrošināt to izpildes kvalitāti; - Sekot līdz ražošanas procesu normu un projektu izpildes termiņu ievērošanu; - Sniegt ierosinājumus ražošanas procesu attīstībai; - Ieviest ražošanas procesos jaunus tehnikas veidus, kā arī jaunākās tehnoloģijas; - Izstrādāt pasākumus, kuri veicinās efektivitātes paaugstināšanu un izmaksu samazināšanos; - Budžeta sastādīšana, tā izpildes kontrole. Prasības kandidātiem - Augstākā vidējā speciālā izglītība, vēlams kokapstrādes specialitātē vai citā tehniskā jomā; - Darba pieredze vadoša līmeņa amatā un cilvēku vadībā; - Izpratne par uzņēmuma vajadzībām un personāla attīstības iespējām; - Spēja ātri pieņemt efektīvus un kvalitatīvus lēmumus; - Spēja organizēt, koordinēt un kontrolēt padoto darbību; - Spēja ātri reaģēt uz izmaiņām un pielāgoties situācijai; - Aktīva, pašmotivēta un uz rezultātu orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un līderības dotībām; - Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Nepieciešamo nodrošinājumu darba veiksmīgai izpildei; Daļēji apmaksātas pusdienas; Kompensāciju ceļa izdevumiem. Informācija par darba sludinājumu: Uz darba vietu nogādā ar uzņēmēja transportu. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00   Alga: No EUR 2500 – 3000 bruto un sociālās garantijas.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Epasts: bwe@bwe.lv Mob.tel.: 24966076 Profesija: RAŽOŠANAS DIREKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Struktūrvienība Brenguļu pagasta Zālītēs

Mūsu partneri