Valmieras Ziņas

Sporta svētki Valmierā – Jāņa Daliņa stadionā izcīnīta Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 29. jūlijā Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā atklātas vienas no gaidītākajām vieglatlētikas sacensībām šajā vasarā – 28. Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā, kas vienlaikus ir arī Baltijas valstu komandu čempionāts.

Jāņa Daliņa stadionā divu dienu garumā sacenšas labākie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlēti.

Prezidenta balva šogad iekritusi starp Pasaules un Eiropas čempionātiem vieglatlētikā, tāpat, Banska Bistricā(Slovākija) šajā nedēļā norisinās XVI Eiropas Jaunatnes Olimpiskā festivāla sacensības vieglatlētikā, tāpēc vairāki spēcīgākie Baltijas valstu vieglatlēti šoreiz nepiedalās Valmierā notiekošajās sacensībās, bet, tas nemazina sacensību garu Valmierā.

Sacensības dažādās vieglatlētikas disciplīnās sākās jau dienā, bet Prezidenta balvas atklāšana norisinājās piektdienas vakarā un, protams, neizpalika bez Valsts prezidenta Egila Levita uzrunas. Lai gan prezidenta kungs šoreiz uz sacensībām nevarēja ierasties, viņš sportistiem un sporta draugiem bija sagatavojis video sveicienu.

Prezidents savā uzrunā sveica sportistus, novēlēja labus sasniegumus un pateicās Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras Olimpiskajam centram un Latvijas Vieglatlētikas savienībai par sacensību organizēšanu.

Atklāšanas pasākumā piedalījās arī Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Arnis Lagzdiņš uzsverot to, ka šīs ir vienas no nozīmīgākajām sacensībām Baltijas valstu vieglatlētiem.

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks savā uzrunā atklāja, ka ir liels prieks, ka Latvijas vieglatlētiem beidzot ir sava treniņu un sacensību bāze Valmierā. Jāņa Daliņa stadions pēc apjomīgās renovācijas aizvadījis pilnu sezonu uzņemot dažādas sacensības un sportistus ne tikai no Latvijas un Baltijas.

Sacensību atklāšanas pasākumā ar muzikālu priekšnesumu uzstājās ritma apvienība „Pulsa efekts”.

Pēc sacensību otrās – noslēdzošās dienas kopvērtējumā pirmajā vietā Lietuvas izlase. Lietuva ar 280 punktiem noturēja divu punktu vadību par Igaunijas vieglatlētikas izlasi. Latvijai ar 239 punktiem trešā vieta.

Ar pilniem Valsts Prezidenta balvas vieglatlētikā rezultātiem var iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā ŠEIT.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri