Valmieras Ziņas

Sporta svētki Valmierā – Jāņa Daliņa stadionā izcīnīta Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 29. jūlijā Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā atklātas vienas no gaidītākajām vieglatlētikas sacensībām šajā vasarā – 28. Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā, kas vienlaikus ir arī Baltijas valstu komandu čempionāts.

Jāņa Daliņa stadionā divu dienu garumā sacenšas labākie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlēti.

Prezidenta balva šogad iekritusi starp Pasaules un Eiropas čempionātiem vieglatlētikā, tāpat, Banska Bistricā(Slovākija) šajā nedēļā norisinās XVI Eiropas Jaunatnes Olimpiskā festivāla sacensības vieglatlētikā, tāpēc vairāki spēcīgākie Baltijas valstu vieglatlēti šoreiz nepiedalās Valmierā notiekošajās sacensībās, bet, tas nemazina sacensību garu Valmierā.

Sacensības dažādās vieglatlētikas disciplīnās sākās jau dienā, bet Prezidenta balvas atklāšana norisinājās piektdienas vakarā un, protams, neizpalika bez Valsts prezidenta Egila Levita uzrunas. Lai gan prezidenta kungs šoreiz uz sacensībām nevarēja ierasties, viņš sportistiem un sporta draugiem bija sagatavojis video sveicienu.

Prezidents savā uzrunā sveica sportistus, novēlēja labus sasniegumus un pateicās Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras Olimpiskajam centram un Latvijas Vieglatlētikas savienībai par sacensību organizēšanu.

Atklāšanas pasākumā piedalījās arī Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Arnis Lagzdiņš uzsverot to, ka šīs ir vienas no nozīmīgākajām sacensībām Baltijas valstu vieglatlētiem.

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks savā uzrunā atklāja, ka ir liels prieks, ka Latvijas vieglatlētiem beidzot ir sava treniņu un sacensību bāze Valmierā. Jāņa Daliņa stadions pēc apjomīgās renovācijas aizvadījis pilnu sezonu uzņemot dažādas sacensības un sportistus ne tikai no Latvijas un Baltijas.

Sacensību atklāšanas pasākumā ar muzikālu priekšnesumu uzstājās ritma apvienība „Pulsa efekts”.

Pēc sacensību otrās – noslēdzošās dienas kopvērtējumā pirmajā vietā Lietuvas izlase. Lietuva ar 280 punktiem noturēja divu punktu vadību par Igaunijas vieglatlētikas izlasi. Latvijai ar 239 punktiem trešā vieta.

Ar pilniem Valsts Prezidenta balvas vieglatlētikā rezultātiem var iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā ŠEIT.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri