Valmieras Ziņas

Spēlē florbola virslīgā un iegūsti augstāko izglītību Valmierā

Valmiera – iespēju pilsēta sportistiem! Florbola klubs “Valmiera”, rūpējoties par saviem spēlētājiem, to vispusēju attīstību un nākotnes perspektīvām, sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu nodrošina florbolistiem budžeta vietas augstākās izglītības iegūšanai gan bakalaura, gan maģistra studiju programmās.

Spēlējot FBK “Valmiera” sistēmā, pie nosacījuma, ka students ir sekmīgs visos priekšmetos, tiek nodrošinātas septiņas budžeta vietas Vidzemes Augstskolā. Šogad sadarbība ir paplašināta, piedāvājot spēlētājiem iegūt arī maģistra grādu!

Vidzemes Augstskola piedāvā kluba spēlētājiem bezmaksas studiju iespējas koledžas, bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās. Piecas budžeta vietas Inženierzinātņu fakultātes koledžas, bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās:

– Koka ēku celtniecība un ekobūve (koledža),

– Mehatronika (koledža un bakalaurs),

– Informācijas tehnoloģijas (koledža un bakalaurs),

– Kiberdrošības inženierija (maģistrs),

– Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas (maģistrs).

Divas budžeta vietas Sabiedrības zinātņu fakultātes bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās:

– Komunikācija un sabiedriskās attiecības (bakalaurs),

– Mediju studijas un žurnālistika (bakalaurs),

– Biznesa vadība (bakalaurs),

– Tūrisma organizācija un vadība (bakalaurs),

– Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība (maģistrs),

– Mediju un informācijas pratība (maģistrs),

– Tūrisma stratēģiskā vadība (maģistrs),

– Biznesa vides vadība (maģistrs).

Vairāk informācijas par studiju programmām: www.va.lv

Ja esi ieinteresēts pievienoties FBK “Valmiera”, sazinies ar komandas menedžeri Sandi Kārkliņu, zvanot +371 29479071 vai rakstot uz sandis.karklins@voc.lv.

Uzzini vairāk par studiju iespējām un pieteikšanos caur FBK “Valmiera”, rakstot lelde.bukovska@voc.lv vai zvanot +371 28247515.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības Rūjienas nodaļas Rūjienas apgaitas mežziņa ierēdņa amatu. Galvenie amata pienākumi: pārzināt noteikto teritoriju, darbam izmantojot GPS uztvērēju; praktiski uzraudzīt meža apsaimniekošanas, meža un vides aizsardzības, medības un ugunsapsardzību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu noteiktā teritorijā, novērtēt to darbības efektivitāti; pārzināt meža īpašumu lietas noteiktajā teritorijā; sagatavot dokumentus, izskatīt administratīvās lietas un pieņemt lēmumus tajās; pārzināt VMD informācijas sistēmu (ĢIS), uzturēt un papildināt tajā esošo informāciju. Prasības pretendentiem: augstākā izglītība mežsaimniecībā; atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; vēlama darba pieredze mežsaimniecībā vai meža apsaimniekošanas normatīvo aktu ievērošanas uzraudzībā; augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī sadarboties; labas prasmes darbā ar datoru (MS Office), vēlme apgūt specializētās VMD informācijas sistēmas, kā arī GPS uztvērēja izmantošanas iespējas. Piedāvājam: mēnešalgu, no 800.00 līdz 900.00 EUR (bruto alga); atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā; sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, LV-1932. Profesija: MEŽZINIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ķoņu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-01 Kontaktpersona: Motivētu piet.vēst., CV un izgl.apliec.dok. kopijas sūtīt uz personals@vmd.gov.lv, 67211167. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri