Valmieras Ziņas

Smiltenes tehnikuma veterinārā mācību klīnika aicina kolektīvam pievienoties veterinārārstu –klīnikas vadītāju

Smiltenes tehnikuma veterinārā mācību klīnika (Reģ. Nr. 90009611201) aicina kolektīvam pievienoties VETERINĀRĀRSTU –KLĪNIKAS VADĪTĀJU.

Galvenie pienākumi:
Veterinārās mācību klīnikas vadīšana;
Mazo dzīvnieku klīniskā izmeklēšana, ārstēšana;
Topošo veterinārārstu asistentu mācīšana darba vidē.

Prasības pretendentam:
Augstākā veterinārārsta izglītība;
Vēlama pieredze darbā mazo dzīvnieku klīnikā, tai skaitā operāciju veikšanā;
Vēlama pieredze darbā ar datoru, digitālo rentgena aparātu, ultrasonogrāfiju, inhalācijas anestēziju vai vēlme apgūt šīs tehnoloģijas;
Vēlme piedalīties Smiltenes tehnikuma audzēkņu mācību procesā;
Prasme plānot, organizēt un sadarboties;
Labas komunikācijas spējas,
Darba izpildes disciplīna, atbildība par darba norisi un rezultātiem.

Piedāvājam:
Iespēju strādāt stabilā uzņēmumā, tiek nodrošināta laba darba vide jaunā, modernā klīnikā;
Atalgojums (bruto) līdz 915,00 EUR, saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Veterinārārsts –klīnikas vadītājs” uz e pastu:
smiltenestehnikums@gmail.com līdz 2020.gada 12.februārim.

Visa norādītā informācija CV un motivācijas vēstule (t.sk.personas dati) tiks izmantoti tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai iesūtītam amatam. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sazinoties ar uzņēmumu personīgi.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri