Valmieras Ziņas

Smelies spēku kustībā Valmieras novadā

Lasīšanas laiks: 3 min

Jau tradicionāli novembrī Valmierā un Valmieras novadā aicināsim uz dažādām Latvijas valsts svētkiem veltītām sportiskām norisēm. Šogad, atzīmējot Latvijas 105. dzimšanas dienu, būs iespēja piedalīties patriotiskā 105 km izaicinājumā, Lāčplēša dienas skrējienā un Latvijai sveicienu 18. novembrī nodot, simboliski izejot vai izskrienot Latvijas kontūru Valmierā, ko papildinās arī svētku viktorīna, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

No 10. līdz 30. novembrim ikvienu Valmieras novada iedzīvotāju aicinām piedalīties svētku sportiskajā izaicinājumā, kura laikā uzskaitīsim fiziskajās aktivitātēs veiktos km un iemūžināsim tos arī fotogrāfijās. Dodies pārgājienā, skrien, nūjo vai brauc ar velosipēdu! Jauna ieraduma izveidei cilvēkam esot nepieciešama vismaz 21 diena, tieši tik ilgi būs šis izaicinājums, mudinot rūpēties par savu veselību un ieviest fiziskas aktivitātes kā daļu no savas ikdienas rutīnas arī pēc Latvijas valsts svētkiem. Lai piedalītos izaicinājumā, viedierīcē lejupielādē lietotni “Strava” un pievienojies izaicinājuma klubam ar nosaukumu “Patriotiskā mēneša izaicinājums – Latvijai 105!”. Aktīvākie un radošākie saņems pārsteiguma balvas.

Dienu pirms Lāčplēša dienas, 10. novembrī, plkst. 19.30 tiksimies Valmieras pilsētas estrādē, lai pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus kopīgā Lāčplēša dienas skrējienā. Sacensību centrā un maršrutā, kas vīsies pa Sajūtu parku, svētku noskaņu radīs īpašs svētku noformējums. Takas būs izgaismotas ar lāpām, tomēr aicinām dalībniekus padomāt par apgaismojumu vēl arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus. Mazākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties 1 km bērnu skrējienā, bet aptuveni 5 km garo maršrutu aicinām veikt gan skrējējus, gan nūjotājus.

Savukārt 18. novembrī jau ierasti Latvijai sveicienu nodosim, izskrienot vai izstaigājot Latvijas kontūru Valmierā. Šogad aicinām uz kopīgu startu plkst. 10.00 Valmieras rātslaukumā – dosimies pavisam jaunā, aptuveni 12 km garā maršrutā, kas solās būt vēl aizraujošāks, jo būs tapis sadarbībā ar “Stirnu buks” organizatoru komandu. Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītais maršruts vedīs gan gar Valmierai raksturīgiem un iemīļotiem apskates objektiem, gan ļaus iepazīt arī vēl ikdienā neatklātas vietas. Savienojot Latvijas kontūru, dalībniekus aicināsim piedalīties Latvijas dzimšanas dienai veltītā svētku viktorīnā, atbildot uz jautājumiem par Valmieru, Valmieras novadu un Latviju. Kopumā maršrutā būs izvietoti 12 kontrolpunkti ar QR kodu plāksnītēm, rezultātu fiksēšana notiks ar lietotnes “Qrenteerings” palīdzību. Svētku maršrutu ikviens varēs veikt sev ērtā laikā individuāli visas dienas garumā, iepriekš saņemot maršruta kartes Valmieras novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmierā vai lejuplādējot tīmekļvietnē valmierasnovads.lv.

Būsim vienoti svētkos un piederību Latvijai apliecināsim ar kādu svētku atribūtiku – piestiprinot pie apģērba Latvijas karoga krāsu lentīti vai izvēloties apģērbu sarkanbaltsarkanās krāsās.

Aktuālajai informācijai par svētku norisēm seko valmierasnovads.lv.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri