Valmieras Ziņas

SIA “ZAAO” ievieš jauno klientu portālu drošākai un ērtākai lietošanai

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA “ZAAO” piedāvā jaunu klientu portālu, kas izstrādāts, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, nodrošinot lielāku datu drošību un plašāku, daudz ērtāku pakalpojumu klāstu un informācijas apmaiņas risinājumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ZAAO” Sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

Mūsdienu pasaulē datu drošība ir prioritāte, tāpēc lielas izmaiņas skārušas tieši autorizēšanos portālā. Katrs lietotājs var autorizēties tikai ar savu izvēlēto autorizācijas līdzekli – eParaksts, mobile eParaksts, Smart-ID, SEB, Swedbank, Luminor, Citadele – , nodrošinot, ka piekļuve datiem ir tikai pašam klientam. Taču, ja klients vēlas piešķirt piekļuvi saviem sadarbības līguma datiem, piemēram, ģimenes loceklim vai grāmatvedim, tas portālā ir iespējams, apstiprinot personu sadaļā “Lietotāji”.  Papildlietotājam nav jābūt ZAAO klientam.

Jaunais ZAAO portāls klientiem.zaao.lv piedāvā plašu funkciju klāstu, lai nodrošinātu maksimālu ērtību tā lietotājiem un informāciju par sadarbību ar ZAAO. Portālā ir pieejams atkritumu konteineru izvešanas grafiks, kurā redzami visi izvešanas datumi saskaņā ar noslēgto līgumu. Lietotāji var lejupielādēt gada kalendāru vai izvēlēties kādu no trīs kalendāra skatiem. Papildus tam katrs var apskatīt datus par izvesto atkritumu daudzumu un veidiem, kā arī pārvaldīt savus līgumus. Portālā ir iespēja pieteikt jaunus pakalpojumus, atteikt vai mainīt atkritumu konteineru tukšošanas grafiku, kā arī pieteikt konteinera mazgāšanu, nomaiņu vai noņemšanu. Par visām  funkcijām, kas pieejamas portālā,  klienti var iepazīties sadaļā  “Lietošanas instrukcija”.

Ērtāka un ātrāka kļuvusi rēķinu apskate un apmaksa tiešsaistē. Lietotāji var viegli pārskatīt rēķinus, apskatīt to statusu un veikt maksājumus. Iespējams arī veikt klienta izvēlētas summas avansa maksājumu.

Daudz ērtāka pakalpojumu pieteikšana kļuvusi arī tiem, kam nav noslēgts līgums ar ZAAO. Tīmekļvietnē www.zaao.lv sadaļā “Pieteikt pakalpojumu vai kļūt par klientu” ikviens var izvēlēties dažādus ZAAO pakalpojumus, piemēram, lielgabarīta atkritumu izvešanu, būvniecības atkritumu un nolietotas elektronikas izvešanu. Šiem klientiem jāveic pieteiktā pakalpojuma priekšapmaksa, savukārt klientiem ar noslēgtu līgumu ir iespēja izvēlēties starp priekšapmaksu vai apmaksu pie kārtējā rēķina. Piedāvātie pakalpojumi, kurus lietotājs var izvēlēties, ir klasificēti atbilstoši klienta norādītajai adresei.

Lai arī jaunā platforma nodrošina plašu funkciju klāstu, dažkārt var rasties nestandarta situācijas, kuras nevar atrisināt tiešsaistē. Tādā gadījumā klientiem vienmēr ir iespēja sazināties ar ZAAO klientu centru, kur uzņēmuma speciālisti sniegs nepieciešamo palīdzību un atbalstu.

Darbības sākuma posmā īpaši nozīmīgas ir klientu atsauksmes un novērojumi, kas ļauj pilnveidot un attīstīt portālu. Lai viegli dalītos ar novērotajām nepilnībām vai ieteikumiem, portālā ir pieejama poga “Ziņot par portāla darbības problēmām”. Ja rodas neskaidri jautājumi,  ZAAO aicina sazināties, rakstot uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv.

Jaunais klientu portāls padarīs sadarbību ar ZAAO vēl ērtāku un elastīgāku. Paldies par līdzdalību un atbalstu!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri