Valmieras Ziņas

SIA “VTU Valmiera” – 75

Lasīšanas laiks: 2 min

Uzņēmums darbību sāka, veicot pārvadājumus lauksaimniecībā. Bet neilgi pēc tam radās pieprasījums pēc pasažieru pārvadājumiem, lai atvieglotu iedzīvotājiem nokļūšanu darbavietā un atkal mājās. Šodien SIA “VTU Valmiera” 92 autobusi dodas 11 Valmieras pilsētas maršrutos, 25 reģionālajos starppilsētu maršrutos un 61 vietējās nozīmes maršrutā. Sakām paldies uzņēmumam darbiniekiem, pasažieriem, draugiem! Daudz laimes mūsu 75.dzimšanas dienā!

1944.gadā Valmieras apriņķa izpildu komiteja pieņēma lēmumu izveidot Valmierā auto bāzi. Tika lemts, ka regulāra satiksme maršrutos Valmiera–Rūjiena un Valmiera–Limbaži tiks nodrošināta vismaz divas reizes nedēļā. Lai to paveiktu, bija nepieciešamas mašīnas. Kauguru karaspēka novietnē tika izformēta armijas rota un uz tās bāzes izveidota transporta vienība – 2.autorota, kur autoparku veidoja sešas automašīnas. Drīz auto parkā bija 24 lietotas, lielākoties ārzemju marku Ford un Chevrolet automašīnas. 1945.gada 1.decembrī uzņēmums tika oficiāli reģistrēts kā Valmieras autobāza Nr.2, kas arī tiek uzskatīts par dibināšanas datumu.

Pirmajos uzņēmuma pastāvēšanas gados pasažierus pārvadāja ar automašīnām, kā arī tehniku izmantoja lauksaimniecības darbos. Pirmie pārvadājumi ar autobusiem sākās vien septiņus gadus pēc uzņēmuma dibināšanas, lai atvieglotu strādājošajiem Valmierā nokļūšanu darbavietā un atpakaļ mājās. 1952.gada 27.februārī  sāka kursēt maršruta autobusi no trīs galapunktiem: Valmieras Viestura vidusskolas, Jāņparka un dzelzceļa stacijas. 1969.gada janvārī atklāts maršruts Valmiera–Rīga. 1960.gados pirmo reizi noteikta uzņēmuma pasažieru un konduktoru kultūra autobusos, piemēram, lai nekāptu autobusos ar netīru apģērbu, lai vienmēr tiktu izsniegta biļete.

“75 gadi uzņēmumam ir vienlaikus gan daudz, gan maz. Mums ir neatsverama pieredze, kā esam kļuvuši par kvalitatīva pakalpojuma sniedzējiem, veicot pasažieru pārvadājumus. Šī ir nozare, kur atslābt nedrīkst, jo esam atbildīgi par pasažieru drošu nogādāšanu galapunktā. Un arī tehnika ir attīstījusies lieliem soļiem. Sākotnēji autobusu karkass bija pat no koka, siltums, protams, salonā nebija. Un šobrīd – komfortabli pārvadājumi, ērta darba vide autobusa vadītājam, kā arī šī gada lielākais notikums, svarīgs punkts uzņēmuma vēsturē – deviņi jauni videi draudzīgie dīzeļa – elektriskie hibrīdautobusi, kas nu jau kursē Valmieras ielās. Mūsu izaugsmē klātesoši ir pasažieri, kopā pieredzam tehnikas attīstību, tāpēc mūsu dzimšanas dienā pateicos gan darbiniekiem, gan mūsu pasažieriem! Kopā esam piedzīvojuši daudz laba, un, neskatoties uz esošo situāciju, kopā mums izdosies arī turpmāk. Daudz laimes!” vēl SIA “VTU Valmiera” valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri