Valmieras Ziņas

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā sētnieku

Lasīšanas laiks: < 1 min

 Galvenie darba pienākumi:

teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei:

  • zāles pļaušana,
  • sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana,
  • labiekārtošanas darbu veikšana,
  • valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās

Prasības:

  • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu
  • teicama saskarsmes kultūra
  • vispārējā vidējā izglītība

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā
  • veselības apdrošināšanu
  • sociālās garantijas
  • bruto darba alga no EUR 430.00

Pieteikties līdz 2020.gada 16.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.

Tālrunis informācijai: 27036567.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri