Valmieras Ziņas

Sestdien dzēsti divi paaugstinātas bīstamības meža ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji saņēmuši sešus izsaukumus uz meža ugunsgrēkiem, no kuriem divi bija paaugstinātas bīstamības, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Viens no izsaukumiem saņemts plkst.12.14 uz Limbažu novadu pie Augstrozes ezera, kur dega mežs un jaunaudze 1,2 hektāru platībā. Pēc plkst.14 ugunsgrēka izplatīšanos izdevās ierobežot un plkst.17.43 VUGD palīdzība vairs nav bijusi nepieciešama, jo dzēšanu turpināja Valsts meža dienesta darbinieki.

Otrs izsaukums uz paaugstinātas bīstamības meža ugunsgrēku saņemts plkst.18.50 – Jūrmalā pie Melnezera dega meža zemsedze 6000 kvadrātmetru platībā. Pēc pusotras stundas ugunsdzēsējiem izdevies ierobežot uguns izplatīšanos un plkst.23.09 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki.

Vītola informēja, ka plkst.19.13 ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Vaiņodes novadu, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 140 kvadrātmetru platībā. Vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās iedzīvotāji palīdzējuši no ēkas izkļūt cilvēkam, kurš bija cietis un tika nodots mediķu aprūpē. Plkst.22.46 ugunsgrēks likvidēts.

Otrs ugunsgrēks, kurā cieta cilvēks, notika Rēzeknes novadā. Plkst.22.09 tika saņemt izsaukums uz ugunsgrēku, kurā 214 kvadrātmetru platībā dega vienstāva dzīvojamā māja, divas saimniecības ēkas un elektrolīnijas balsta stabs. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas bija izkļuvis cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots mediķiem. Ugunsdzēsējiem izdevās nosargāt trīs blakus esošās ēkas un plkst.1.52 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā ugunsdzēsēji sestdien saņēma 92 izsaukumus, no kuriem 43 bija uz ugunsgrēkiem. Deviņi no tiem bijuši kūlas ugunsgrēki. Saņemti arī seši izsaukumi uz meža ugunsgrēkiem.

Tāpat vakar ugunsdzēsēji piedalījās 40 glābšanas darbos, un tika izglābts viens cilvēks.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma arī deviņus maldinājuma zvanus – sešus par ugunsgrēkiem un trīs par glābšanas darbiem.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri