Valmieras Ziņas

Senioru korim „Sudrablāse” – 55

“Sirdī mēs jūtamies daudz jaunāki, nekā patiesībā esam,” – tā par sevi saka Valmieras Kultūras centra senioru koris “Sudrablāse”. Šogad koris svin 55 gadu jubileju, to atzīmējot ar svētku koncertu 12. maijā plkst.16.00 Valmieras Kultūras centrā. Jubilejas koncertā piedalīsies arī kora „Sudrablāses” draugi – senioru vīru koris “Baltie bērzi”, sieviešu vokālais ansamblis „Trīnes”, Salacgrīvas kultūras nama senioru sieviešu koris „Salaca” un Valmieras sākumskolas deju kolektīvs “Pērkonītis”.

“Svētku koncertu mēs sagaidām ar lielu prieku, kaut arī tas nozīmē, ka mums jāiegulda vairāk darba, lai sagatavotos šim notikumam,” atzīst Skaidrīte Āboltiņa. Koncertā skanēs latviskas, patriotiskas dziesmas, tās veltot ne vien kora jubilejai, bet arī Latvijas valsts simtgadei. “Mēs jūtamies pacilāti un satraukti par gaidāmo koncertu”, stāsta kora dalībnieces.

Kopš iepriekšējā kora “Sudrablāse” jubilejas koncerta, kas izskanēja pirms pieciem gadiem, notikuši vairāki zīmīgi un atmiņā paliekoši notikumi. Viens no tiem – koru skatē šogad „Sudrablāse” uzrādīja savu līdz šim labāko sniegumu, pārspējot savu personīgo rekordu – iegūti 43 punkti no 50. Dziesmu svētki kora dalībniekiem ir īpašs brīdis. Senioru koriem ir atsevišķs koncerts Dziesmu svētku laikā, taču kori tiek aicināti arī uz noslēguma koncertu Mežaparkā, kas dalībniekiem izraisa īpašas emocijas. “Kad dziedam “Saule, Pērkons, Daugava”, skudriņas skrien pār visu ķermeni. Tā ir neaprakstāma sajūta,” atminas Skaidrīte Bukuma.

Kolektīvs ne vien uzstājas koncertos, bet tam ir bijusi arī aktīva ārpuskora dzīve – ikgadējas ekskursijas un talkošana Valmieras estrādē, kur pēc padarītā darba vārīta garda zupa. Kora dalībnieki pastāstīja, ka viņu mīļākā tradīcija ir ekskursijas, kuras norisinās vēl pirms sezonas uzsākšanas. “Pirms šīs sezonas mēs devāmies ekskursijā uz Latgali. Apmeklējām Aglonas baziliku, vairākas saimniecības un mielojāmies ar gardām pusdienām”, min kora “Sudrablāse” diriģente Larisa Stivriņa. Šīs ekskursijas ir ļoti iecienītas, jo koristi ņem līdzi savus mazbērnus, kuri savā starpā sadraudzējas un ekskursija izvēršas kā mīļš, ģimenisks pasākums. Tāpat katru gadu koris kopīgi svin dalībnieku dzimšanas dienas, dodas uz Valmieras pansionātu, kur dzied dziesmas un sagādā tā iemītniekiem dažādas dāvaniņas.

“Nākamo sezonu sagaidām mierīgāku, vēlamies vairāk dziedāt sev tuvas, pašu izvēlētas dziesmas, jo šogad lielākoties ieguldījām darbu Dziesmu svētku repertuāra apguvei,” stāsta Larisa Stivriņa. Sagaidot kora jubileju, tā dalībnieki izsaka pateicību diriģentei Larisai Sivriņai, kormeistarei Solvitai Eliņai, kā arī Leonam Kudiņam, kurš veido dziesmu apdares, un Valmieras Kultūras centram par atbalstu. “Būt stipriem, atvērtiem, nesatraukties, un savā 55 gadu jubilejas koncertā justies kā svētkos, izbaudīt tos,” šādu vēlējumu savam korim izsaka diriģente Larisa Stivriņa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties Dzimtsarakstu nodaļas un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāju (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz noteiktu laiku). Prasības pretendentam: 1) augstākā juridiskā izglītība; 2) valsts un pašvaldības normatīvo aktu pārzināšana; 3) labas komunikācijas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; 4) labas datora lietošanas iemaņas. Galvenie darba pienākumi: 1) reģistrēt dzimšanas, miršanas faktus un laulības; 2) izsniegt civilstāvokļa aktu reģistrācijas apliecības, izziņas un izrakstus no reģistru ierakstiem; 3) atjaunot, anulēt, papildināt un labot civilstāvokļa aktu reģistru ierakstus; 4) sagatavot dokumentus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai un iesniegt tos Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam; 5) sagatavot un sniegt pārskatus par nodaļas darbību, normatīvajos aktos noteiktajos termiņos; 6) kārtot nodaļas lietvedību atbilstoši normatīvajiem aktiem; 7) veidot reģistru arhīva fondu un nodrošināt arhīva fonda dokumentu glabāšanu, uzskaiti un izmantošanu; 8) sniegt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Lauksaimniecības datu centra pakalpojumu; 9) sniegt informāciju un atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, Valsts zemes dienesta, Lauku atbalsta dienesta sniegtajiem pakalpojumiem; 10) sniegt informāciju par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem. 11) veidot un uzturēt kārtībā pašvaldības pastāvīgi un ilgtermiņa glabājamo dokumentu uzskaiti, sastādot pašvaldības arhīva fonda lietas; 12) sastādīt lietu nomenklatūras. Atalgojums: no 736,65 euro – 802,95 euro  Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot šādus dokumentus: CV un motivācijas vēstuli. Dokumentus iesniegt līdz 2020. gada 11. decembrim, nosūtot to uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai pasta adresi Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas novads LV-4215, vai iesniedzot personīgi Mazsalacas novada pašvaldības Kancelejā darba laikā no plkst.8.00 līdz 16.00. Profesija: PAŠVALDĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-11 Kontaktpersona: Dokumentus, norādot amatu, iesniegt, nosūtot uz mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri