Valmieras Ziņas

Sarūpē svētku dāvanas Valmieras Tūrisma informācijas centrā!

Valmiera ietērpjas svētku rotā, un straujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki. Lai dāvanu sarūpēšana nesagādātu raizes, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ielūkoties gaumīgu un ar Valmieras zīmolu personalizētu suvenīru klāstā! 

Lai arī šogad svinības aizritēs nedaudz pieklusinātāk, tomēr Ziemassvētki nav iedomājami bez tuvinieku iepriecināšanas. Valmieras TIC var iegādāties parocīgas metāla krūzes, ko papildināt ar Latvijā lasītām tējām personalizētā kārbā. Steidzīgākie noteikti novērtēs elegantās termo krūzes, kas ilgstoši uzturēs siltu izvēlēto dzērienu un priecēs sirdi kā skaista un praktiska dāvana. Roku darinātos keramikas traukus var piepildīt ar gardiem šerbertiem, kas ietērpti košā, Valmierai raksturīgo krāsu iesaiņojumā. Sporta entuziasti novērtēs plašo kreklu klāstu, ko var papildināt ar pieskaņotām cepurēm un sporta mugursomām. Skaists un šim laikam aktuāls aksesuārs būs īpaša dizaina sejas maskas – katrai gaumei un izmēram.

Šogad, meklējot svētku dāvanas, jo īpaši aicinām atbalstīt arī vietējos uzņēmējus un ražotājus!  Zem eglītes lai gulstas dāvanas no vietējo amatnieku veikaliem un tirdziņiem! TIC ir iespējams iegādāties vietējo uzņēmumu sarūpētas dāvanu kartes, tādejādi iepriecinot mīļos ar gardu maltīti, aktīvu atpūtu vai neaizmirstamu piedzīvojumu! Ja satikšanās prieks ar tuviniekiem svētkos izpaliek, lielisks risinājums būs skaistais Valmieras 2021.gada kalendārs, ko nosūtīt pa pastu. Viss suvenīru piedāvājumu klāsts aplūkojams šeit.

TIC vērš uzmanību, ka svētku laikā klientu apkalpošana klātienē norisināsies ar mainītu darba laiku: 23.decembrī plkst.9.00–17.00, 24., 25. un 26. decembrī būs slēgts. Lai mierpilns un gaišs Adventa laiks!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri