Valmieras Ziņas

Sākta asfaltbetona seguma ieklāšana Beātes un Dārza ielā

Šonedēļ uzsākti Beātes un Dārza ielu, kā arī namu pieguļošo teritoriju labiekārtošana pēc šovasar veiktās maģistrālās siltumtrases, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecības. Plānots, ka asfaltēšana minētajos posmos varētu tikt pabeigta tuvāko divu nedēļu laikā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ Valmieras ūdens”.

Saskaņā ar Valmieras pilsētas pašvaldības darbu plānu, Dārza ielas posmā no Rīgas līdz Beātes ielai paredzēta asfaltbetona apakškārtas ieklāšana, bet minētā objekta sakārtošana turpināsies arī nākamgad, izbūvējot ar veloceliņu savietotu gājēju ietvi, jaunas automašīnu stāvvietas pie ēkas Dārza ielā 6. Savukārt Beātes ielā tiek atjaunots segums posmā no Andreja Upīša ielas līdz nekustamajam īpašumam Beātes ielā 25a.

SIA “Valmieras ūdens” Siltumtīklu daļas vadītājs Jevgenijs Tihonovs:

“Uzsākot projekta realizāciju, svarīgākais bija pabeigt būvdarbus līdz jaunās apkures sākumam, un tas izdevās – jau vairākas nedēļas Valmieras pilsētas un Viestura laukuma namu iedzīvotāji saņem siltumenerģiju no jaunizbūvētās katlu mājas Dakstiņu ielā 1. Arī asfaltēšanas darbi sekmīgi virzās uz priekšu, atjaunojot ielu segumu un sakārtojot namu pieguļošās teritorijas pēc būvdarbiem, kas iedzīvotājiem atvieglos pārvietošanos un piekļuvi saviem īpašumiem.”

Septembrī tika pabeigti siltumtrases maģistrālo tīklu un pievadu montāžas darbi Valmieras pilsētas centra rajonā, kā arī visu namu pieslēgšana jaunajai siltumtrasei. Saskaņā ar 23.08.2018 noslēgto līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) SIA “Valmieras ūdens” realizē projektu “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” (Nr.4.3.1.0/18/A/019), kas paredz savienot esošās katlumājas Rīgas ielā 25 siltumtīklus ar jaunbūvējamu katlu māju Dakstiņu ielā 1. Projekta ietvaros tiks izbūvēti jauni siltumtrases posmi Dakstiņu, Ķieģeļu, Limbažu, Beātes un Dārza ielās, kā arī rekonstruēti esošie siltumtrases posmi Annas, Miera, Kārļa, Garā, Rīgas un A. Upīša ielās. Projekta mērķis ir veicināt energoefektivitāti un atjaunojamo energoresursu izmantošanu centralizētajā siltumapgādē, un būvdarbi tiks veikti, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu. Plānots, ka projektā kopumā paredzētie būvdarbi tiks pabeigti līdz 2021. gada jūlijam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri