Valmieras Ziņas

Sāksies bērnu pieteikšana pirmajām klasēm

No 1.marta līdz 30.aprīlim notiks pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1.klasēs 2019./2020.mācību gadam pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, kas sniedz pamatizglītības programmas apgūšanas iespējas, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Pieteikumus iespējams iesniegt elektroniski vietnē www.latvija.lv (pirms tam aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama www.valmiera.lv), kā arī klātienē Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, 103.kabinetā.

Bērnu var pieteikt mācību uzsākšanai 1.klasē tajā kalendārajā gadā, kad bērnam aprit septiņi gadi. Atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības bērns var sākt pamatizglītības ieguvi vienu gadu agrāk vai vēlāk saskaņā ar vecāku vēlmēm un ģimenes ārsta vai psihologa atzinumu (medicīniskā izziņa 026/u jāpievieno reģistrācijas pieteikumam).

Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Izglītība” – “Vispārējā izglītība” – “Bērnu uzņemšana 1.klasēs” var iepazīties ar kārtību bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Valmieras pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs, kur noteikti kritēriji, pēc kuriem tiek veidotas rindas uz vietām 1.klasēs vispārējās izglītības iestādēs. Pieteikuma veidlapa lejupielādējama mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Pašvaldība” – “Dokumenti” – “Iesniegumu veidlapas”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri