Valmieras Ziņas

Sajūtu parkā norisināsies Sniega un Pankūku diena

Sestdien, 28. jūlijā, pilsētas svētku ietvaros, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā svinēsim Sniega un Pankūku diena, kas jau kļuvusi par vasaras tradīciju. Pasākuma laiks no pulksten 12.00 – 16.00.

Šī vasara mūs lutinājusi ar bagātīgu notikumu klāstu, kā arī lieliskiem laikapstākļiem! Turpinot iesākto, Sajūtu parka komanda sarūpējusi nu jau trešo Sniega dienu. Kā ierasts, šajā dienā Baskāju taka tiks papildināta ar atvēsinošo sniega posmu, kurā pēdām būs iespēja iegūt labu rūdījumu un kopumā, labi pavadīt laiku.

Pēc baso pēdu izgājiena, par vēdera priekiem parūpēsies “Māsas pie pannām”. Viņas ļaus nobaudīt uz vietas ceptas franču pankūkas ar dažādiem pildījumiem, kā arī būs sarūpējušas paštaisītus veldzējošus dzērienus.

Atgādinām, ka šajā dienā, pulksten 20.00, tepat kaimiņos – Dīvaliņa pļavās, notiks vērienīgā Prāta Vētras “Skārdu bungu tūre”. Arī tas ir labs iemesls, lai dienas pirmo daļu pavadītu Sajūtu parkā. Mūsu atrašanās vieta, kā arī pilsētā pieejamās auto stāvvietas redzamas attēlā. Par citiem, sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar Sajūtu parku, aicinām mums zvanīt uz tālruni: 27879242.

No 9.00 – 19.00, darbosies arī Taka kokos, kurā piemērotu izklaidi iegūs asāku izjūtu cienītāji – dodoties pārgājienā pa kokiem un izbaudot četrus nobraucienus pār Gauju.

Uz tikšanos Sajūtu parkā!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri