Valmieras Ziņas

Sajūtu parkā norisināsies Sniega un Pankūku diena

Sestdien, 28. jūlijā, pilsētas svētku ietvaros, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā svinēsim Sniega un Pankūku diena, kas jau kļuvusi par vasaras tradīciju. Pasākuma laiks no pulksten 12.00 – 16.00.

Šī vasara mūs lutinājusi ar bagātīgu notikumu klāstu, kā arī lieliskiem laikapstākļiem! Turpinot iesākto, Sajūtu parka komanda sarūpējusi nu jau trešo Sniega dienu. Kā ierasts, šajā dienā Baskāju taka tiks papildināta ar atvēsinošo sniega posmu, kurā pēdām būs iespēja iegūt labu rūdījumu un kopumā, labi pavadīt laiku.

Pēc baso pēdu izgājiena, par vēdera priekiem parūpēsies “Māsas pie pannām”. Viņas ļaus nobaudīt uz vietas ceptas franču pankūkas ar dažādiem pildījumiem, kā arī būs sarūpējušas paštaisītus veldzējošus dzērienus.

Atgādinām, ka šajā dienā, pulksten 20.00, tepat kaimiņos – Dīvaliņa pļavās, notiks vērienīgā Prāta Vētras “Skārdu bungu tūre”. Arī tas ir labs iemesls, lai dienas pirmo daļu pavadītu Sajūtu parkā. Mūsu atrašanās vieta, kā arī pilsētā pieejamās auto stāvvietas redzamas attēlā. Par citiem, sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar Sajūtu parku, aicinām mums zvanīt uz tālruni: 27879242.

No 9.00 – 19.00, darbosies arī Taka kokos, kurā piemērotu izklaidi iegūs asāku izjūtu cienītāji – dodoties pārgājienā pa kokiem un izbaudot četrus nobraucienus pār Gauju.

Uz tikšanos Sajūtu parkā!

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā darbu SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTAM Darba pienākumi: · Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes darbību; · Veikt sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus; · Veikt preses monitoringu; · Organizēt reprezentatīvos pasākumus;  · Nodrošināt mājas lapas un sociālo tīklu lapu satura papildināšanu; · Veikt pasākumu fotografēšanu, foto un video arhīva uzturēšanu. Pamatprasības: · 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību); · Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un sociālajos tīklos; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 675 eiro līdz 1190 eiro (7. vai 9. mēnešalgu grupa, atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 25.10.2018. Tālrunis informācijai 27327669 Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir ZS 2.Vidzemes brigādes Personālsastāva un administrēšanas daļa. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-25 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri