Valmieras Ziņas

Saimniecības preču veikals “Valrek” atsauc neefektīvas atstarojošās uzlīmes

Lasīšanas laiks: < 1 min

Saimniecības preču veikalu tīkls “Valrek” atsauc neefektīvas atstarojošās uzlīmes, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

“Valrek” pārstāvji norādīja, ka atstarojošo uzlīmju komplektam ar EAN kodu “5901271216778, ITEM NO:957409”, kas iegādāts laika posmā no 2018.gada 2.janvāra līdz 2019.gada 16.janvārim, ir konstatētas neatbilstības.

Prece neatbilst standartam “Brīdinājuma aprīkojums neprofesionālajai lietošanai. Testa metodes un prasības”, kas nozīmē, ka atstarotājs nepilda savas funkcijas, respektīvi, nepietiekami atstaro gaismu.

“Valrek” aicina visus, kas iegādājušies minētās uzlīmes “Valrek” tirdzniecības vietās vai sadarbības partneru tirdzniecības vietās, sazināties ar “Valrek” pa tālruni 64221155 vai e-pastu “vt@valrek.lv”.

Lai saņemtu atpakaļ par uzlīmju komplektu samaksāto naudu, iedzīvotājiem jāatgriež prece veikalā, kur tā tika iegādātas.

Kā liecina informācija uzņēmuma mājaslapā, “Valrek” veikali darbojas Valmierā, Strenčos un Rūjienā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri