Valmieras Ziņas

Rūpējies par vidi un nāc uz mantu apmaiņas tirdziņu “Brīvandele”!

Tavā skapī glabājas nevajadzīgas, taču lietderīgas mantas? Sniedz iespēju tām sākt jaunu dzīvi, piedaloties Vidzemes Augstskolas mantu apmaiņas tirdziņā “Brīvandele”, kas norisināsies 8. februārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Cēsu ielā 4, C114 telpā.  

ViA mantu apmaiņas tirdziņā “Brīvandele” ikviens varēs atstāt un samainīt vai pret ziedojumu iegādāties lietderīgas mantas – ziemas apģērbus, apavus, aksesuārus un sporta inventāru – tā piešķirot lietām otru dzīvi un izmantojot tās atkārtoti, kas ir viens no ilgtspējīga un videi draudzīga dzīvesveida pamatprincipiem. Savukārt jaunu lietu iegādē ilgtspējīga izvēle ir otrās iespējas došana labas kvalitātes lietām, kas kādam vairs nav nepieciešamas, tādējādi tiek taupīti preču ražošanas izejvielu resursi, enerģija esošo preču pārstrādei vai jaunu preču ražošanai. Iegādājoties lietotas mantas, iespējams ietaupīt finanses, kas tiktu izdotas par tādu pašu jaunu preču iegādi veikalā, tāpēc izvēlēto tirdziņa mantu savā īpašumā iegūt varēs par ziedojumiem, tā palīdzot īstenot kādu videi draudzīgu ieceri tuvākajā nākotnē. Tāpat februāra mantu apmaiņas tirdziņā aicinām ziedot vairs nevajadzīgas, taču vēl izmantojamas, siltas segas, kas ziemas mēnešos sasildīs dzīvnieku patversmes iemītniekus.

Ziemas apģērbu, apavus, aksesuārus un sporta inventāru, kas var iepriecināt un noderēt kādam citam, tirdziņam iespējams nogādāt no 4. līdz 8. februārim Cēsu ielā 4, 202. kabinetā, laikā no 10.00 līdz 16.00. Pieņemsim tikai mazgātu apģērbu bez izteiktiem bojājumiem un mantas, kas ir darba kārtībā. Atnestās lietas, kas paliks nepaņemtas, tiks nogādātas labdarības organizācijām Valmierā un tuvākajā apkārtnē.

Februārī Vidzemes Augstskolā norisināsies kopumā trešais mantu apmaiņas tirdziņš “Brīvandele”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri