Valmieras Ziņas

Rūjienas novadā aizdedzies mājas dūmvads

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14.janvāra plkst. 6.30 līdz 15.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Vakar plkst. 12.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rūjienas novada Lodes pagastu, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā.

Plkst. 12.22 saņemts izsaukums uz Madonas novada Kalsnavas pagastu, kur vienstāva dzīvojamās mājas priekštelpā dega siena un elektrības vadi 1m2 platībā. Liesmas iedzīvotāji nodzēsa pirms VUGD ierašanās, bet ugunsdzēsēji glābēji uzsāka telpu vēdināšanu un gruzdēšanas likvidēšanu. Plkst. 14.44 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 15.24 izsaukums saņemts uz Salacgrīvas novada Lielupes pagastu, kur uz autoceļa Lāņi-Ķirbiži-Jelgavkrasti bija nolūzis koks. Ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja koku un atbrīvoja brauktuvi.

Visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 33 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēkiem un 20 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri