Valmieras Ziņas

“Rubene” ar “Pārgauju” tiek galā tikai “bullīšos”

5.vietu ELVI florbola līgas vīriešiem regulārajā turnīrā ieņēma Kocēnu “Rubene”, kas sestdien, 23.februārī, savā laukumā tikai pēcspēles metienos pārspēja Stalbes “Pārgauju”. Kocēnieši ceturtdaļfinālā spēkosies ar komandu “Talsu NSS/Krauzers”, bet stalbieši, kuri finišēja 7.vietā, ar “Lielvārdi/Fat Pipe”, informē floorball.lv.

“Rubene” Kocēnu sporta namā uzņēma Stalbes “Pārgauju”, ko turnīra pirmā apļa spēlē viesos bija sakāvusi ar 8:3. Sestdienas mača rezultātu jau 1.minūtē atklāja kocēnietis Ingars Matisons (1:0), bet 8.minūtē ar vārtu guvumu atbildēja stalbietis Mārtiņš Rajeckis – 1:1. Neizšķirts uz rezultātu tablo bija gan pēc otrās trešdaļas (3:3), gan arī pēc 60 aizvadītām spēles minūtēm – 4:4. Pagarinājums aizritēja bez vārtu guvuma, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki izrādījās laukuma saimnieki, kuru labā izšķirošo “bullīti” realizēja Matīss Celms – 5:4.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina vārtsargu Ričardu Salacieti, kurš atvairīja 29 no 33 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Ingars Matisons. Labākā spēlētāja balvu Stalbes komandā saņēma Edgars Puriņš, kuram 3 (2+1) punkti. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Mārtiņš Rajeckis un Emīls Šūmanis. Kocēnu “Rubene” regulāro turnīru noslēdza 5.vietā un ceturtdaļfinālā tiksies ar komandu “Talsu NSS/Krauzers”, bet “Pārgauja”, kam 7.vieta, spēkosies ar “Lielvārdi/Fat Pipe”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri