“Rubene” ar “Pārgauju” tiek galā tikai “bullīšos”

Lasīšanas laiks: < 1 min

5.vietu ELVI florbola līgas vīriešiem regulārajā turnīrā ieņēma Kocēnu “Rubene”, kas sestdien, 23.februārī, savā laukumā tikai pēcspēles metienos pārspēja Stalbes “Pārgauju”. Kocēnieši ceturtdaļfinālā spēkosies ar komandu “Talsu NSS/Krauzers”, bet stalbieši, kuri finišēja 7.vietā, ar “Lielvārdi/Fat Pipe”, informē floorball.lv.

“Rubene” Kocēnu sporta namā uzņēma Stalbes “Pārgauju”, ko turnīra pirmā apļa spēlē viesos bija sakāvusi ar 8:3. Sestdienas mača rezultātu jau 1.minūtē atklāja kocēnietis Ingars Matisons (1:0), bet 8.minūtē ar vārtu guvumu atbildēja stalbietis Mārtiņš Rajeckis – 1:1. Neizšķirts uz rezultātu tablo bija gan pēc otrās trešdaļas (3:3), gan arī pēc 60 aizvadītām spēles minūtēm – 4:4. Pagarinājums aizritēja bez vārtu guvuma, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki izrādījās laukuma saimnieki, kuru labā izšķirošo “bullīti” realizēja Matīss Celms – 5:4.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina vārtsargu Ričardu Salacieti, kurš atvairīja 29 no 33 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Ingars Matisons. Labākā spēlētāja balvu Stalbes komandā saņēma Edgars Puriņš, kuram 3 (2+1) punkti. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Mārtiņš Rajeckis un Emīls Šūmanis. Kocēnu “Rubene” regulāro turnīru noslēdza 5.vietā un ceturtdaļfinālā tiksies ar komandu “Talsu NSS/Krauzers”, bet “Pārgauja”, kam 7.vieta, spēkosies ar “Lielvārdi/Fat Pipe”.