Valmieras Ziņas

Rotaļu laukuma izveide Pārgaujā varētu sākties vasaras otrajā pusē; sporta un aktīvās atpūtas parks sāks tapt gada nogalē

Lasīšanas laiks: 2 min

Gada sākumā portāls “Valmieras Ziņas” informēja, ka Valmierā šogad plānots izveidot vēl vienu rotaļu laukumu Pārgaujā, kā arī skeitparka vietā izbūvēt aktīvās atpūtas un sporta parku. Gads jau ir gandrīz pusē, taču būvdarbi pagaidām vēl nav sākušies, tādēļ skaidrojām pašvaldībā, kad ilgi gaidītās un iedzīvotāju pieprasītās ieceres sāks īstenoties.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa skaidroja, ka rotaļu laukumam Krāču ielā 4 ir izstrādāta nepieciešamā būvniecības dokumentācija, paredzot ilgtspējīgu būvniecības materiālu izmantošanu – atkārtoti izmantotu bruģi, pirms Jāņa Daliņa stadiona pārbūves demontētās stadiona seguma plāksnes, kā arī pārvietotus un atjaunotus rotaļu un sporta ierīču elementus no rotaļu laukumiem Semināra un Smilšu ielu krustojumā un Jāņa Daliņa stadiona teritorijā. Teritorijā paredzēts izveidot arī biedrības “For Better” dāvināto velo trasi “BTA Velozinis Pilsēta B”, kur velobraukšanas iemaņas varēs apgūt jaunākā vecuma bērni. Koku un krūmu dendroloģiskos stādījumus paredzēts veidot, izmantojot Meža dienu 2020 projekta finansiālu atbalstu.

Lai apzinātu Krāču ielas 4 teritorijas labiekārtošanas izmaksas, maijā tika organizēta cenu aptauja. Taču nepieciešamo būvdarbu, labiekārtošanas un ierīču atjaunošanas darbu veikšanai Valmieras pilsētas pašvaldība jūnijā organizēs arī iepirkumu. Labvēlīga iepirkuma rezultātā, rotaļu laukuma izbūvi un labiekārtošanu plānots sākt šī gada vasaras otrajā pusē. Darbu veikšanas termiņš prognozēts līdz šī gada oktobrim.

Jāņa Daliņa stadiona teritorijā vieglatlētikas manēžas būvniecības dēļ visas iepriekš izvietotās rotaļu laukumiņa ierīces tika demontētas. Pēc stadiona pārbūves teritorijā plānota jaunu rotaļu elementu izvietošana, radot atpūtas un sportisku aktivitāšu piedāvājumu arī mazākajiem stadiona apmeklētājiem.

Līdz augusta sākumam turpinās arī projekta izstrāde sporta un aktīvās atpūtas parkam Rīgas ielā 43. Pēc projekta izstrādes tiks organizēts iepirkums būvdarbu veikšanai un teritorijas labiekārtošanai. Tiek plānots, ka labvēlīga iepirkuma rezultātā teritorijas pārbūves darbu 1.kārta sāksies šī gada nogalē. Ar projekta līdzfinansētāju AS “Latvijas valsts meži” noslēgtais līgums paredz, ka darbiem jābūt pabeigtiem līdz 2021.gada 1.septembrim.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri