RK “Fēnikss” spēlētāji Latvijas Regbija Līgas izlasē

Sestdien, 9.maijā, Upesciema stadionā notika 2017.gada Pasaules kausa izcīņas Eiropas kvalifikācijas turnīra spēle Regbija līgā Latvija pret Spāniju, uzvaru ar 32:12 (20:0) izcīnot viesiem spāņiem, informē Jānis Erenbergs, Regbija federācijas preses sekretārs.

Mača sākums labāks padevās Latvijas valstsvienības regbistiem, kuri bija ļoti tuvu sāncenšu ieskaites laukumam, taču diemžēl gūt punktus neizdevās. Toties pēc brīža ar rezultativitāti sāka spīdēt spāņi, kuri pirmajā puslaikā guva četrus piezemējumus un divreiz precīzi izpildīja realizācijas sitienus. 20:0 sāncenšu labā (Regbija līgā piezemējums ir četru punktu vērtībā), tā noslēdzās spēles pirmā daļa.

Otrajā puslaikā spāņu ofensīva kādu brīdi vēl turpinājās, viņiem panākot 24:0, bet tad pēc nelielas abpusējas dūru izvicināšanas iniciatīvu pārņēma laukuma saimnieki. Vispirms četrus punktus atspēlēja Mikus Ozols, uz ko viesi atbildēja ar precīzu soda sitienu 26:4, tad sekmīgs uzbrukums padevās Tomam Asejevam – 8:26. Likās jau, ka spēles gaitā panākts lūzums, taču neliela kļūda aizsardzībā maksāja sešus punktus (piezemējums un realizācijas sitiens) par labu spāņiem. 32:8 sāncenšu labā. Atlikušajā laikā Latvijas regbisti sasparojās vēl vienam piezemējumam, kuru izdarīja Kārlis Garokalns. Tomēr kopsummā zaudējums ar 12:32. Kā vienīgais mierinājums mūsējiem var būt tas, ka otro puslaiku nospēlējām neizšķirti 12:12.

RK “Fēniksu” šajā spēlē pārstāvēja: Mikus Ozols (komandas kapteinis), Kristaps Bērze, Dāvis Bajārs, Jānis Kaucis un Kristaps Lūsiņš sāka spēli pamatsastāvā, bet Jānis Strads spēlē iesaistījās no maiņas. Vēl izlasē bija Rodžers Purmalis un Gatis Lovkins, bet viņi spēlei pieteikti netika. Mikus Ozols tika atzīts par vērtīgāko Latvijas izlasē, bet Kristaps Lūsiņš izpelnījās dzelteno kartiņu spēles 60.minūtē.

Latvijas Regbija līgas prezidents Vilmārs Sokolovs: “Nedaudz jocīgi, bet, kā izkāvāmies otrajā puslaikā, tā spēle aizgāja no rokas. Pirmā puslaika sākums bija labs, taču neizdevās gūt punktus. Pieļāvām divas, trīs nevajadzīgas kļūdas un viss pavērsās mums par sliktu. Jāatzīst, ka puišiem bija “baigā mandrāža”. Drusku “pārdega” laukuma maliņas. Spāņi arī spēlēja citādāk, nekā bijām vērojuši video ierakstos. Kamēr pielāgojāmies viņu stilam, pagāja laiks. Diemžēl pilnībā izlabot pieļautās kļūdas vairs neizdevās…”

Intervija ar komandas pārstāvi Miku Ozolu Latvijas Televīzijā skatāma šeit.

Jāņa Kauča pārdomāas par spēli Sporta centra sagatavotājā video skatāmas šeit. Savukārt kopsavilkums par spēli skatāms šeit

Izmantotie resursi:

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31