Valmieras Ziņas

Risinājumi, kas uzlabos ikviena uzņēmuma ikdienu

Lasīšanas laiks: 2 min

Praktiski un ērti risinājumi uzņēmumos ir viens no faktoriem, kas ikdienas darbu padara efektīvāku un būtiski atvieglo darbinieku ikdienu. Tas savukārt atstāj pozitīvu ietekmi uz biznesa attīstību. Tādēļ tālāk rakstā lasiet vairāk par risinājumiem, kuri lieliski noderēs teju ikvienā uzņēmumā un veicinās kā darbinieku produktivitāti, tā arī nodrošinās ērtus darba apstākļus.

Akustiskie paneļi – trokšņu slāpēšanai

Pārmērīgs troksnis darba vietā var radīt negatīvu ietekmi uz darbinieku produktivitāti, tādā veidā traucējot efektīvai darba pienākumu veikšanai un biznesa attīstībai. Par laimi, ir pieejams risinājums, kas jo īpaši noderēs atvērtā tipa birojos. Akustiskie paneļi un starpsienas ir lielisks veids, kā biroja apslāpēt trokšņus, nodrošinot darbiniekiem mierīgus un patīkamus darba apstākļus. Tas sniedz iespēju uzlabot darbinieku produktivitāti, koncentrēšanās spējas un labsajūtu, tādējādi veicinot biznesa attīstību.

Atslēgu skapīši – drošai un pārskatāmai atslēgu glabāšanai

Kārtīga darba vide ir viens no faktoriem, par ko nepieciešams parūpēties, lai darbinieki ikdienā spētu ērti un ātri orientēties darbam nepieciešamajos materiālos un elementos. Risinājumi, kas sniedz iespējas ērti un droši uzglabāt visdažādākās lietas ir viens no veidiem, kā uzņēmumā parūpēties par kārību un organizētību. Viens no elementiem, kas lieliski noder dažādu nozaru uzņēmumos, ir atslēgu skapīši. Tie sniedz iespēju ērti un pārskatāmi uzglabāt liela daudzuma atslēgas, parūpējoties gan par to drošību, gan organizētību. Nepieciešamības gadījumā atslēgas ir iespējams viegli atrast, jo tās visas glabājas vienuviet un ir ērti pārskatāmas.

Ergonomiskas mēbeles – rūpēm par darbinieku veselību

Viens no risinājumiem, par ko noteikti vajadzētu parūpēties ikvienā uzņēmumā, ir ergonomiskas mēbeles. Darbinieku augumiem atbilstoši galdi un krēsli ir lielisks veids, kā darbiniekiem nodrošināt patīkamus un ērtus darba apstākļus, kā arī rūpēties par viņu veselību. Uzņēmumos vislabāk izvēlēties regulējamus galdus un krēslus, tādējādi sniedzot iespēju ikvienam darbiniekam uzņēmumā esošās mēbeles darba laikā pielāgot savām individuālajām vajadzībām. 

Ja arī jūs vēlaties uzlabot sava uzņēmuma ikdienu, ieviešot praktiskus un ērtus risinājums, ielūkojieties “AJ Produkti” sortimentā, kur atradīsiet, kā akustiskos paneļus un atslēgu skapīšus, tā arī ergonomiskus galdus, krēslus un citas birojā noderīgus elementus.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri